• امروز : یکشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 19 May - 2024
پس از کاهش پنج دلاری،

آلومینیوم دو هزار و ۵۱۰ دلار قیمت‌گذاری شد

  • کد خبر : 44670
  • 25 اردیبهشت 1403 - 5:48
آلومینیوم دو هزار و ۵۱۰ دلار قیمت‌گذاری شد
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، پس از افت 0.2 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 510 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، پس از افت ۰٫۲ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۵۱۰ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار یک آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه)، افت ۰٫۲ درصدی معادل پنج دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه، آلومینیوم دو هزار و ۵۱۵ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۵۱۰ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افت ۰٫۳ درصدی معادل هفت دلار، از دو هزار و ۵۱۷ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۵۱۰ دلار به ازای هر تن رسید.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه با کاهش یک هزار و ۳۰۰ تنی، از ۹۰۳ هزار و ۸۵۰ تن به ۹۰۲ هزار و ۵۵۰ تن رسید.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=44670

نوشته‌های مشابه

30اردیبهشت
تولید بیش از ۵۶ هزار تن شمش آلومینیوم
در نخستین ماه 1403 رقم خورد؛

تولید بیش از ۵۶ هزار تن شمش آلومینیوم

30اردیبهشت
رشد وزنی و ارزشی صادرات فولاد روهینا جنوب در سال ۱۴۰۲
مدیرعامل مجتمع فولاد روهینا جنوب مطرح کرد:

رشد وزنی و ارزشی صادرات فولاد روهینا جنوب در سال ۱۴۰۲

30اردیبهشت
درآمد «فخاس» با رشد چشمگیر ۲۲۲ درصدی همراه شد

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.