• امروز : چهارشنبه - ۹ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 28 February - 2024

ادامه روند کج‌دار و مریز در تالار شیشه‌ای

  • کد خبر : 40047
  • 23 بهمن 1402 - 10:06
ادامه روند کج‌دار و مریز در تالار شیشه‌ای
امروز دوشنبه 23 بهمن ماه 1402، بازار بورس با افت هشت هزار و ۲۰۳ واحدی مواجه شد و شاخص کل به دو میلیون و ۹۱ هزار واحد رسید.

امروز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه ۱۴۰۲، بازار بورس با افت هشت هزار و ۲۰۳ واحدی مواجه شد و شاخص کل به دو میلیون و ۹۱ هزار واحد رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از ایسنا، با گذشت حدود ۱۱ ماه از سال ۱۴۰۲، به نظر می‌رسد بورس هنوز تحت تاثیر متغیرهای بیرونی شامل ریسک‌های غیراقتصادی قرار دارد. با این وجود، برخی کارشناسان معتقدند بسیاری از نمادهای بورسی در قیمت‌های جذابی قرار دارند و احتمال رشد بازار در ماه پایانی سال وجود دارد.

امروز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران هشت هزار و ۲۰۳ واحد کاهش یافت و به عدد دو میلیون و ۹۱ هزار و ۹۰۰ واحد رسید.

شاخص هم‌وزن نیز با افت پنج هزار و ۱۷ واحدی مواجه شد و در عدد ۷۳۴ هزار و ۷۹۶ واحد ایستاد. در بازار بورس بیش از ۳۳۵ هزار معامله به ارزش سه هزار و ۸۵۲ میلیارد تومان انجام شد.

نمادهای «شبندر»، «وبملت»، «شپنا» و «وغدیر»، بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشتند. همچنین «سصفها»، «داتام»، «فاسمین» و «شبندر»، از جمله نمادهای پرتراکنش بودند که همگی منفی شدند.

بازار فرابورس ایران نیز امروز ۲۱۴ واحد کاهش پیدا کرد و به ۲۵ هزار و ۲۲۵ واحد رسید. در این بازار بیش از ۶۸۰ هزار معامله انجام شد که ارزش آن بیش از ۳۰۵ هزار میلیارد تومان بود.

نمادهای «بپاس»، «شگویا»، «وسپهر» و «خاور»، از نمادهای تاثیرگذار بر شاخص کل فرابورس بودند که همگی منفی شدند. «فنر»، «کرومیت»، «فصبا» و «نخریس» نیز به عنوان نمادهای پرتراکنش معرفی شدند که به جز «کرومیت»، سایر نمادها منفی به کار خود پایان دادند.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=40047

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.