• امروز : چهارشنبه - ۱۷ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 7 June - 2023

اعطای وام کم‌بهره به کلیه کارکنان فولاد خوزستان

  • کد خبر : 15126
  • 28 اسفند 1401 - 5:19
اعطای وام کم‌بهره به کلیه کارکنان فولاد خوزستان
مدیر امور اداری شرکت فولاد خوزستان از اتمام فرایند اعطای وام کم‌بهره به کلیه کارکنان این شرکت خبر داد.

مدیر امور اداری شرکت فولاد خوزستان از اتمام فرایند اعطای وام کم‌بهره به کلیه کارکنان این شرکت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، رحیم امید‌بخش بیان کرد: از ابتدای تیر ماه ۱۴۰۱، پرداخت اعطای وام کم‌بهره به کارکنان فولاد خوزستان در دستور کار قرار گرفت و تا پایان امسال به پنج هزار و ۲۰۵ نفر از کارکنان وام پرداخت شد. همچنین ۲۶۰ نفر باقی‌مانده در صورت رفع مشکلات ضمانتی و مغایرت حساب‌های بانکی خود در نوبت پرداخت وام قرار می‌گیرند. در توافق اولیه با بانک مقرر شد هر ماه ۵۰۰ فقره وام پرداخت شود که با پیگیری مدیر‌عامل، معاونان مالی اقتصادی و منابع انسانی و امور اجتماعی پرداخت وام به ۷۵۰ فقره در ماه افزایش یافت.

وی با بیان اینکه وام‌ ۲۰۰ میلیونی کم‌بهره در هفت مرحله پرداخت شد، افزود: برای نخستین بار و به منظور سهولت و کاهش زمان اعطای وام، شرایطی فراهم شد که هر فرد بدون مراجعه حضوری به بانک و تنها با مراجعه به پرتال شخصی درخواست وام و تعیین ضامن را انجام دهد. پس از ارسال اطلاعات متقاضی به بانک و انجام صحت‌سنجی، اسامی با توجه به اولویت از سوی امور اداری مشخص و زمان مراجعه به بانک از طریق مجاری ارتباطی به متقاضیان اعلام شد. نکته قابل توجه اینکه پس از امضای قرارداد، وام در کمتر از دو ساعت به حساب متقاضی واریز می‌شد.

مدیر امور اداری شرکت فولاد خوزستان از افزایش بیش از ۵۰ درصدی وام پس‌انداز کارکنان شرکت خبر داد و گفت: با موافقت مدیرعامل و معاون منابع انسانی و امور اجتماعی، مقدار وام صندوق پس‌انداز کارکنان که پیش از این حداکثر ۵۰ میلیون تومان بود، افزایش یافت. شکل جدید پرداخت بدین صورت است که بر اساس میزان پس‌انداز، هر فرد یکی از مبالغ ۷۵، ۹۰، ۱۰۵، ۱۲۰، ۱۳۵ و ۱۵۰ میلیون تومانی را دریافت می‌کند.

امید‌بخش در پایان ضمن قدردانی از واحدهای متولی پرداخت وام و همکاری بانک سپه، خاطرنشان کرد: برای سرعت بخشیدن به فرایند اعطای وام به کارکنان فولاد خوزستان، عوامل بسیاری دخیل بودند‌ و از تک تک عوامل موثر در این خصوص کمال تشکر و قدردانی را داریم.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=15126

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها