• امروز : دوشنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 25 September - 2023

افت ۲ درصدی قیمت آلومینیوم

  • کد خبر : 20553
  • 17 خرداد 1402 - 5:46
افت ۲ درصدی قیمت آلومینیوم
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه 16 خرداد ماه 1402، با کاهش 44 دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 172 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۱۶ خرداد ماه ۱۴۰۲، با کاهش ۴۴ دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۱۷۲ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز سه‌شنبه ۱۶ خرداد ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (دوشنبه، ۱۵ خرداد ماه)، افت ۲ درصدی معادل ۴۴ دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز دوشنبه ۱۵ خرداد ماه، آلومینیوم دو هزار و ۲۱۶ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۲۳۴ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز چهارشنبه سوم خرداد ماه ۱۴۰۲، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افت ۱٫۵ درصدی معادل ۳۵ دلار، از دو هزار و ۲۶۹ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۱۷۲ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۱۶ خرداد ماه با افزایش چهار هزار و ۴۵۵ تنی، از ۵۸۵ هزار و ۵۰ تن به ۵۸۹ هزار و ۴۷۵ تن رسید.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=20553

نوشته‌های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.