• امروز : شنبه - ۸ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 30 September - 2023

افزایش سه برابری ظرفیت تولید کنسانتره مس شهر بابک

  • کد خبر : 16129
  • 24 فروردین 1402 - 6:13
افزایش سه برابری ظرفیت تولید کنسانتره مس شهر بابک
نماینده مردم شهر بابک در مجلس با اشاره به ضرورت توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در منطقه، از آغاز احداث تغلیظ 3 میدوک به صورت رسمی خبر داد و گفت: با این اقدام، ظرفیت تولید کنسانتره مس شهر بابک به سه برابر افزایش خواهد یافت.

نماینده مردم شهر بابک در مجلس با اشاره به ضرورت توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در منطقه، از آغاز احداث تغلیظ ۳ میدوک به صورت رسمی خبر داد و گفت: با این اقدام، ظرفیت تولید کنسانتره مس شهر بابک به سه برابر افزایش خواهد یافت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران، مصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی در دیدار با علی رستمی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، خواستار شتاب‌بخشی به پروژه‌های توسعه‌ای مجموعه مس و همچنین افزایش میزان خدمات اجتماعی این مجموعه به شهرستان شد.

وی افزود: ساخت بیمارستان ۱۵۰ تخت‌خوابی، احداث باند دوم جاده میدوک، احداث تصفیه‌خانه آب شرب و ساخت هتل و مجموعه اقامتی و فرهنگی، پروژه‌هایی هستند که خواستار تسریع در انجام آن‌ها هستیم.

رستمی نیز ضمن تشکر از حمایت‌ها و تلاش‌های رضاحسینی از مجموعه مس، بیان کرد: امروز چک خرید مجموعه مس فلز رنگین صادر و رسما خرید این مجموعه انجام شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به مطالبه نماینده مردم شهر بابک در مجلس جهت توسعه مجتمع مس شهر بابک، آغاز احداث فاز سوم تغلیظ  معدن مس میدوک نهایی شد و با این اقدام، تولید کنسانتره مس در شهر بابک به سه برابر خواهد رسید و شاهد اشتغال گسترده جوانان در این پروژه خواهیم بود.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=16129

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.