• امروز : دوشنبه - ۲۷ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 15 April - 2024
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس عنوان کرد:

افزایش پنج برابری حجم سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

  • کد خبر : 40100
  • 24 بهمن 1402 - 6:23
افزایش پنج برابری حجم سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس از امضای ۹ قرارداد جدید سرمایه‌گذاری در این منطقه ویژه اقتصادی طی 10 ماهه 1402 خبر داد و گفت: حجم سرمایه‌گذاری صورت‌ گرفته، پنج برابر میزان هدف‌گذاری ما بوده است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس از امضای ۹ قرارداد جدید سرمایه‌گذاری در این منطقه ویژه اقتصادی طی ۱۰ ماهه ۱۴۰۲ خبر داد و گفت: حجم سرمایه‌گذاری صورت‌ گرفته، پنج برابر میزان هدف‌گذاری ما بوده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، محمدرضا پیرحسینلو تکمیل پروژه‌های در دست اقدام، جذب سرمایه‌گذار و بسترسازی برای ایجاد رونق تولید را از اولویت‌های این منطقه عظیم اقتصادی در سال جاری عنوان کرد و گفت: در ۱۰ ماهه امسال، ۹ قرارداد سرمایه‌گذاری به ارزش بیش از ۷۵۰ میلیون دلار به امضا رسیده که پنج برابر میزان هدف‌گذاری ما بوده است.

وی با تاکید بر اینکه توسعه در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس همچنان ادامه دارد و بنا بر محاسبات انجام شده، ۱۳ هزار نفر اشتغال‌زایی مستقیم طرح‌های در دست اجرا خواهد بود، گفت: قرادادهای جدید امضا شده در حوزه تولید ورق ضد زنگ، ورق گرم نورد فولادی، رول ورق نورد گرم، گچ میکرونیزه، بتن آماده و… خواهد بود.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در ادامه از سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری‌های بیشتر در این منطقه عظیم اقتصادی دعوت کرد و اظهار داشت: مناطق ویژه اقتصادی، دارای مزاياي متعدد برای سرمایه‌گذاران و توليدکنندگان هستند و امیدواریم در سال آینده نیز در عمل بتوانیم منویات مقام معظم رهبری را بیش‌ از پیش اجرایی کنیم.

پیرحسینلو در پایان خاطرنشان کرد: از تمامی همکاران به‌ ویژه کارگران خدوم شاغل در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس که در شرایط ویژه آب‌وهوایی هرمزگان همچنان با روحیه در حال فعالیت هستند، کمال تشکر و قدردانی را داریم و امیدواریم ماموریت سنگینی را که در ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای حرکت در مسیر صحیح فرایند تولید بر دوش داریم، به‌ خوبی انجام دهیم.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=40100

نوشته‌های مشابه

26فروردین
افت بیش از ۱۱ هزار واحدی شاخص بورس
26فروردین
قطار رکوردشکنی فولاد هرمزگان به واحد فولادسازی رسید
پس از رکوردهای پیاپی در واحد احیا مستقیم،

قطار رکوردشکنی فولاد هرمزگان به واحد فولادسازی رسید

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.