• امروز : سه شنبه - ۹ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Tuesday - 30 May - 2023

افزایش پنج دلاری قیمت مس

  • کد خبر : 14309
  • 18 اسفند 1401 - 9:25
افزایش پنج دلاری قیمت مس
روز چهارشنبه 17 اسفند ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 0.1 درصد رشد پیدا کرد و به هشت هزار و 824 دلار رسید.

روز چهارشنبه ۱۷ اسفند ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۰٫۱ درصد رشد پیدا کرد و به هشت هزار و ۸۲۴ دلار رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، قیمت مس در روز چهارشنبه ۱۷ اسفند ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز سه‌شنبه ۱۶ اسفند ماه، ۰٫۱ درصد معادل پنج دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۰٫۲ درصد افت را تجربه کرد و به هشت هزار و ۸۲۴ دلار رسید. قیمت مس در روز سه‌شنبه ۱۶ اسفند ماه، هشت هزار و ۸۱۹ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز چهارشنبه ۱۷ اسفند ماه، ۰٫۱ درصد معادل ۹ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین بدون تغییر باقی ماند.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۱ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز چهارشنبه ۱۷ اسفند ماه، با افزایش یک هزار و ۹۷۵ تنی، از ۷۲ هزار و ۴۰۰ تن به ۷۴ هزار و ۳۷۵ تن رسیده است.

طبق نمودار ۲، روز چهارشنبه ۱۷ اسفند ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۳۰ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به سه‌شنبه ۱۶ اسفند ماه، با افزایش چهار دلار بر تن همراه بوده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=14309

نوشته‌های مشابه

09خرداد
جرقه‌های نوآوری با حمایت از تولیدکنندگان
مدیر کارگاه ظروف آلومینیوم نمازی مطرح کرد:

جرقه‌های نوآوری با حمایت از تولیدکنندگان

09خرداد
اتفاقات خوبی را رقم خواهیم زد، اگر…
مدیرعامل شرکت نخجیر آمل:

اتفاقات خوبی را رقم خواهیم زد، اگر…

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها