• امروز : دوشنبه - ۲۷ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 15 April - 2024

انعقاد تفاهم‌نامه توسعه همکاری بین بانک صادرات ایران و شرکت فولاد اکسین خوزستان

  • کد خبر : 39429
  • 14 بهمن 1402 - 6:25
انعقاد تفاهم‌نامه توسعه همکاری بین بانک صادرات ایران و شرکت فولاد اکسین خوزستان
روز پنج‌شنبه 12 بهمن ماه 1402، مدیرعامل بانک صادرات ایران در بازدید و جلسه با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان، بر توسعه همکاری‌های دو جانبه و به‌کارگیری ظرفیت‌ها و امکانات شعب داخلی و خارجی برای حمایت از طرح توسعه مجتمع فولادی این شرکت تاکید کرد.

روز پنج‌شنبه ۱۲ بهمن ماه ۱۴۰۲، مدیرعامل بانک صادرات ایران در بازدید و جلسه با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان، بر توسعه همکاری‌های دو جانبه و به‌کارگیری ظرفیت‌ها و امکانات شعب داخلی و خارجی برای حمایت از طرح توسعه مجتمع فولادی این شرکت تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان، روز پنج‌شنبه ۱۲ بهمن ماه، محسن سیفی کفشگری و هیئت همراه ضمن برگزاری جلسه با حضور مصطفی اسکندری، رئیس هیئت مدیره، علی محمدی، مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران شرکت فولاد اکسین خوزستان، از خط تولید این شرکت بازدید کرد.

علی محمدی، مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در این بازدید ضمن خیر مقدم به مدیران بانک صادرات، بیان کرد: شرکت فولاد اکسین خوزستان با وجود محدودیت‌های موجود در تابستان و زمستان در زمینه تولید و سودآوری عملکرد بی‌سابقه ای را محقق کرد.

وی تصریح کرد: لازمه تحقق ظرفیت اسمی کارخانه، اجرای طرح توسعه مجتمع فولادی شرکت است و امیدواریم با مذاکرات صورت گرفته در این جلسه و انعقاد تفاهم‌نامه میان بانک صادرات و فولاد اکسین خوزستان و همچنین استفاده از ظرفیت‌های این بانک، این طرح هرچه سریع‌تر اجرایی شود.

محسن سیفی کفشگری، مدیرعامل بانک صادرات ایران نیز در این دیدار اظهار داشت: بانک صادرات ایران، سابقه همکاری مطلوبی با مجموعه فولاد اکسین خوزستان داشته و برای از سرگیری، تداوم و توسعه این همکاری با حضور و همراهی مدیرعامل این شرکت اقدام خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: بانک صادرات، یکی از بانک‌های بزرگ و مهم کشور بوده که از ظرفیت‌های قابل‌توجهی برخوردار است. بنابراین می‌توان با استفاده این ظرفیت‌ها، کارهای بزرگی را انجام داد.

مدیرعامل بانک صادرات ایران بر توسعه همکاری‌های دو جانبه و به‌کارگیری ظرفیت‌ها و امکانات شعب داخلی و خارجی برای حمایت از طرح توسعه مجتمع فولادی این شرکت تاکید کرد و گفت: آماده‌ایم تا با ارائه تسهیلات به طرح‌های توسعه‌ای شرکت فولاد اکسن خوزستان، نقش خود را در حمایت از‌ تولید ملی ایفا کنیم.

بر اساس این گزارش، مدیرعامل و مدیران بانک صادرات ایران پس از جلسه به اتفاق رئیس هیئت مدیره، مدیرعامل و مدیران شرکت از خط تولید فولاد اکسین خوزستان بازدید کردند.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=39429

نوشته‌های مشابه

26فروردین
افت بیش از ۱۱ هزار واحدی شاخص بورس
26فروردین
قطار رکوردشکنی فولاد هرمزگان به واحد فولادسازی رسید
پس از رکوردهای پیاپی در واحد احیا مستقیم،

قطار رکوردشکنی فولاد هرمزگان به واحد فولادسازی رسید

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.