• امروز : یکشنبه - ۹ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 1 October - 2023
مدیرعامل هلدینگ صبا انرژی:

اهتمام ما بر بهینه‌سازی تولید و فروش است

  • کد خبر : 19271
  • 31 اردیبهشت 1402 - 12:21
اهتمام ما بر بهینه‌سازی تولید و فروش است
مدیرعامل هلدینگ صبا انرژی گفت: به دنبال آن هستیم هم تولید و هم فروش در بازارهای داخلی و خارجی را در شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ صبا انرژی بهینه‌سازی کنیم.

مدیرعامل هلدینگ صبا انرژی گفت: به دنبال آن هستیم هم تولید و هم فروش در بازارهای داخلی و خارجی را در شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ صبا انرژی بهینه‌سازی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت صبا فولاد خلیج فارس، علیرضا زمان‌پور، مدیرعامل هلدینگ صبا انرژی در اولین روز از بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز و پتروشیمی، از غرفه شرکت پتروشیمی جم بازدید کرد.

وی ضمن تشکر از حضور پررنگ شرکت پتروشیمی جم در نمایشگاه، این شرکت را یکی از شرکت‌های مهم، توانمند و سودآور هلدینگ صبا انرژی دانست.

مدیرعامل هلدینگ صبا انرژی با تاکید بر اینکه نهایت تلاش ما، حمایت از ظرفیت‌های بالقوه شرکت‌های زیرمجموعه جهت سودآوری و کمک به اقتصاد کشور است، بیان کرد: در حال حاضر دو پروژه «PDH-PP» و تولید «ABS/Rubber» در شرکت پادجم را در دستور کار داریم.

زمان‌پور عنوان کرد : با تخصیص زمینی به وسعت حدود ۴۵ هکتار و انجام اقدامات لازم جهت تامین منبع مالی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون یورویی، توانستیم عملیات اجرایی پروژه را پس از چندین سال وقفه آغاز کنیم.

وی اضافه کرد: این پروژه سالانه حدود ۶۰۰ هزار تن پروپیلن و ۶۰۰ هزار تن پلی پروپیلن تولید می‌کند که از محصولات بسیار سودآور پتروشیمی در کشور است.

مدیرعامل هلدینگ صبا انرژی در ادامه به پروژه تولید «ABS/Rubber» در شرکت پادجم اشاره کرد و گفت: در نظر داریم به لطف خدا در سال جاری، لاین  ABS5000 را در مدار تولید بیاوریم و در سال آتی نیز دو لاین دیگر را راه‌اندازی کنیم.

زمان‌پور در پایان خاطرنشان کرد: تلاش داریم هم تولید و هم فروش در بازارهای داخلی و خارجی را در شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ صبا انرژی بهینه‌سازی کنیم.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=19271

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.