• امروز : یکشنبه - ۲ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 24 September - 2023

اهدای تندیس و لوح زرین نوآوری برتر کشور به فولاد خوزستان

  • کد خبر : 14388
  • 20 اسفند 1401 - 9:50
اهدای تندیس و لوح زرین نوآوری برتر کشور به فولاد خوزستان
در هفتمین جشنواره نوآوری برتر ایرانی، تندیس و لوح زرین برترین نوآوری کشور به فولاد خوزستان تعلق گرفت.

در هفتمین جشنواره نوآوری برتر ایرانی، تندیس و لوح زرین برترین نوآوری کشور به فولاد خوزستان تعلق گرفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، تندیس زرین هفتمین جشنواره نوآوری برتر ایرانی از سوی دانشگاه شریف به فولاد خوزستان اهدا شد.

در این جشنواره که معتبرترین جشنواره کشور در زمینه نوآوری است و با محوریت دانشگاه صنعتی شریف سالانه برگزار می‌شود، شرکت‌های ایرانی با معیارهای استاندارد نوآوری ارزیابی می‌شوند.

مدیریت تحقیقات، فناوری و بهینه‌سازی شرکت فولاد خوزستان موفق شد با امتیاز ممتاز، تندیس زرین سال ۱۴۰۱ را با ارائه پروژه دستگاه اندازه‌گیری میزان آهن کل در آهن اسفنجی کسب کند.

دستگاه اندازه‌گیری میزان آهن کل در آهن اسفنجی برای اولین بار در جهان با همکاری یک شرکت دانش‌بنیان، مدیریت و کارکنان آزمایشگاه با محوریت مدیریت و کارکنان تحقیقات، فناوری و بهینه‌سازی فولاد خوزستان ساخته شده است و مشابه خارجی ندارد. دستگاه اندازه‌گیری آهن کل به منظور اندازه‌گیری میزان آهن کل و فلزی در آهن اسفنجی تولیدی در فرایند احیا مستقیم طراحی و ساخته شده است.

گفتنی است پیش از این در چهارمین جشنواره نوآوری که در اسفند ماه سال ۱۳۹۹ برگزار شد، دستگاه جمع‌آوری گازهای مبرد از واحد تهویه و تبرید فولاد خوزستان، تندیس زرین را از آن خود کرده بود.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=14388

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.