• امروز : سه شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 16 April - 2024
مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست ایمیدرو مطرح کرد:

ایمیدرو به دنبال تحقق چشم‌انداز هدف صفر

  • کد خبر : 40549
  • 01 اسفند 1402 - 8:48
ایمیدرو به دنبال تحقق چشم‌انداز هدف صفر
مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست ایمیدرو گفت: این سازمان برای تحقق چشم‌انداز هدف صفر، هشت برنامه را در سال 1403 دنبال می‌کند.

مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست ایمیدرو گفت: این سازمان برای تحقق چشم‌انداز هدف صفر، هشت برنامه را در سال ۱۴۰۳ دنبال خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، امیر ولدخانی بیان کرد: مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست ایمیدرو با همکاری واحدهای زیرمجموعه و وابسته، دستیابی به چشم‌انداز هدف صفر را به عنوان یکی از مهم‌ترین سیاست‌های این سازمان، پیگیری و برنامه‌هایی برای تحقق آن در سال آتی تدوین کرده است.

وی افزود: تدوین نظام‌نامه یکپارچه بهداشت، ایمنی و محیط زیست و ابلاغ آن، تدوین و اجرای برنامه توانمندسازی کارشناسان حوزه «HSE» در سطح واحدهای تابعه با اجرای برنامه آموزش منطقه‌ای، اجرای طرح توانمندسازی پیمانکاران این حوزه و همچنین اجرای طرح‌های پژوهشی از جمله این برنامه‌ها است.

مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست ایمیدرو با اشاره به دیگر برنامه‌های این سازمان طی سال آینده در راستای تحقق چشم‌انداز هدف صفر، تصریح کرد: توسعه فناوری‌های نوین در آموزش، از جمله این برنامه‌هاست که بر اساس آن قرار است از فناوری واقعیت مجازی برای کارشناسان، بازرسان ایمنی و کارگران معادن زیرزمینی زغال‌سنگ و ساخت شبیه‌ساز ایراتوری بیل مکانیکی استفاده شود.

ولدخانی خاطرنشان کرد: تمرکز بر اجرای برنامه‌های بهبود واحدهای مرتبط، برگزاری نخستین دوره مسابقات علمی، عملیاتی آتش‌نشانان معادن و صنایع معدنی منتخب کشور و نیز توانمندسازی و ارتقای دانش ایمنی معادن زغال‌سنگ با برگزاری دوره‌های بین‌المللی، بخش دیگری از برنامه‌های ایمیدرو در راستای هدف مذکور است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=40549

نوشته‌های مشابه

28فروردین
تولید مس شیلی افزایش یافت
در ماه فوریه 2024،

تولید مس شیلی افزایش یافت

28فروردین
حفاری‌های اکتشافی در سیستان و بلوچستان ۸۲۰ درصد افزایش یافت
مدیر طرح‌های اکتشافی سیستان و بلوچستان:

حفاری‌های اکتشافی در سیستان و بلوچستان ۸۲۰ درصد افزایش یافت

28فروردین
واردات سنگ‌آهن چین صعودی شد
با افزایش فعالیت کارخانه‌های فولادسازی،

واردات سنگ‌آهن چین صعودی شد

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.