• امروز : یکشنبه - ۹ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Sunday - 1 October - 2023
مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک:

بازدید گردشگران از آبشار نمکی رکورد زد

  • کد خبر : 15532
  • 16 فروردین 1402 - 12:27
بازدید گردشگران از آبشار نمکی رکورد زد
مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک از بازدید حدود ۶ هزار گردشگر و علاقمندان به فعالیت‌های معدنی از آبشار نمکی طی تعطیلات نوروزی 1402 خبر داد.

مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک از بازدید حدود ۶ هزار گردشگر و علاقمندان به فعالیت‌های معدنی از آبشار نمکی طی تعطیلات نوروزی ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی ایمپاسکو، سید حسین شهامی بیان کرد: با گذار از دوران همه‌گیری کرونا و از سرگیری فعالیت‌های گردشگری، مجتمع پتاس خور و بیابانک در تعطیلات نوروز ۱۴۰۲، میزبان حدود ۶ هزار گردشگر از سایت آبشار نمکی و استخرهای تبخیر خورشیدی بود.

وی افزود: با ثبت این بازدیدها، مجتمع پتاس خور و بیابانک، رکورد جدیدی در حوزه گردشگری معدنی ثبت کرد.

مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین سایت‌های گردشگری این مجتمع، معروف به آبشار نمکی است که در طرح توسعه آن مطابق با طرح جامع گردشگری، احداث هتل و سوئیت‌های اقامتی، رصدخانه، نمایشگاه دائمی آثار و صنایع دستی، قایق‌سواری، استخر، حمام نمک و توسعه آبشار و دریاچه نمکی در دستور کار قرار دارد.

شهامی همچنین ادامه داد: بهره‌برداری از طرح جامع گردشگری مجتمع پتاس، از سال ۱۴۰۲تا ۱۴۰۴ در دستور کار قرار دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: موضوع گردشگری معدنی به عنوان یکی از تعهدات سرمایه‌گذار مجتمع و مشتمل بر پنج سایت گردشگری شامل آبشار نمکی، مزرعه کمال‌آباد، مزرعه تشتاب، مزرعه بهشتی و بوستان پتاس ذیل طرح جامع گردشگری مجتمع و با یک برنامه زمان‌بندی مدون در دستور کار است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=15532

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.