• امروز : شنبه - ۸ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 30 September - 2023

برگزاری دوره‌های آموزشی گوهرتراشی در ۲۳ استان کشور

  • کد خبر : 15698
  • 19 فروردین 1402 - 8:38
برگزاری دوره‌های آموزشی گوهرتراشی در ۲۳ استان کشور
ایمیدرو با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، دوره‌های آموزشی گوهرتراشی برای 560 نفر از علاقه‌مندان را در 23 استان طی سال 1401 برگزار کرد.

ایمیدرو با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، دوره‌های آموزشی گوهرتراشی برای ۵۶۰ نفر از علاقه‌مندان را در ۲۳ استان طی سال ۱۴۰۱ برگزار کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، دوره‌های آموزشی گوهرتراشی در استان‌های خراسان‌ جنوبی، خراسان‌ رضوی، سیستان ‌و بلوچستان، گلستان، کرمان، همدان، سمنان، کرمانشاه، اصفهان، فارس، کردستان، قم، تهران، آذربایجان‌ غربی، چهارمحال و بختیاری، زنجان، ایلام، گیلان، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، خراسان‌ شمالی، یزد و قزوین برگزار شده است.

از دیگر اقدامات توسعه‌ای ایمیدرو در صنعت گوهرسنگ کشور، تجهیز کارگاه گوهرتراشی و آزمایشگاه گوهرشناسی در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران ( کرج) و تجهیز و راه‌اندازی کارگاه گوهرتراشی و برگزاری دوره آموزشی در مرکز تحقیقات مواد معدنی ایران (یزد) بوده است.

تجهیز کارگاه گوهرتراشی و آزمایشگاه گوهرشناسی در اداره آموزش فنی و حرفه‌ای شهر همدان از محل مسئولیت‌ اجتماعی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات و همچنین تجهیز کارگاه گوهرتراشی در اداره آموزش فنی و حرفه‌ای شهر زاهدان و تجهیز کارگاه گوهرتراشی در اداره آموزش فنی و حرفه‌ای شهر سیرجان از محل مسئولیت‌ اجتماعی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، از اقدامات دیگر شرکت‌های بزرگ در این حوزه است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=15698

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.