• امروز : سه شنبه - ۱۱ بهمن - ۱۴۰۱
  • برابر با : Tuesday - 31 January - 2023
معاون ساماندهی شبکه ملی بهره‌وری ایران:

بهره‌وری، موتور محرکه و پیشرفت کشور است

  • کد خبر : 10892
  • 04 بهمن 1401 - 7:56
بهره‌وری، موتور محرکه و پیشرفت کشور است
معاون ساماندهی شبکه ملی بهره‌وری ایران گفت: اعتبار جایزه بهره‌وری ایمیدرو به دلیل ایجاد فضای رقابتی، یادگیری و یاددهی به عنوان شاخص‌های اعتبارسنجی این سازمان بالا است.

معاون ساماندهی شبکه ملی بهره‌وری ایران گفت: اعتبار جایزه بهره‌وری ایمیدرو به دلیل ایجاد فضای رقابتی، یادگیری و یاددهی به عنوان شاخص‌های اعتبارسنجی این سازمان بالا است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، محمدرضا حصاری در نهمین همایش جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران با بیان این مطلب عنوان کرد: جایزه بهره‌وری ایمیدرو، یکی از ۶ جایزه‌ای به شمار می‌آید که توسط سازمان ملی بهره‌وری اعتبارسنجی شده است. مبنای این سازمان ملی، بهره‌وری از اعتباردهی و اعتبارسنجی، ایجاد فضای رقابتی، یادگیری و یاددهی بین شرکت‌های دولتی و خصوصی است.

وی افزود: از جایزه بهره‌وری ایمیدرو انتظار داریم که به سمت ایجاد کادرسازی، نظریه‌سازی و نیز ایجاد یک جریان بهره‌وری در زیست‌بوم بهره‌وری حرکت کند؛ چرا‌که معتقدیم بهره‌وری موتور محرکه و پیشرفت کشور است.

معاون ساماندهی شبکه ملی بهره‌وری ایران با بیان اینکه برای رشد اقتصادی تنها می‌توانیم از دو ابزار افزایش کمی همچون افزایش منابع و معادن یا افزایش کیفی از میان منابع موجود استفاده کنیم، اظهار داشت: با توجه به منابع موجود، باید از ابزار کیفی و ارتقای بهره‌وری استفاده کنیم. در حوزه معدن، شاخص رشد اقتصادی ۶٫۱ درصد بوده که نسبت به دیگر بخش‌های اقتصادی از وضع بهتری برخوردار است اما در حوزه سرمایه نیروی انسانی در این بخش، نیاز به افزایش مهارت و انتقال تجربه برای رسیدن به شرایط مطلوب داریم.

حصاری با اشاره به سه راهکار برای ارتقای بهره‌وری در بخش معدن و صنایع معدنی، یادآور شد: این راهکارها شامل ورود حاکمیت به حوزه بهره‌وری سرمایه‌گذاری در بخش ماشین‌آلات، ارتقای بهره‌وری نیروی انسانی با افزایش آموزش و به اشتراک‌گذاری تجربه و نیز جلوگیری از خام‌فروشی است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=10892
  • منبع : ایمیدرو

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها
اختصاصی آلومینیوم اختصاصی آهن اسفنجی اختصاصی بلیستر، آند و کاتد اختصاصی بنگاههای فولادی اختصاصی بنگاه های فولادی اختصاصی بنگاه های مس اختصاصی ریخته گری آلومینیوم اختصاصی ریخته گری مس و آلیاژی اختصاصی سنگ آهن،کنسانتره و گندله اختصاصی سیم لاکی اختصاصی سیم و کابل برق اختصاصی سیم و کابل مخابراتی اختصاصی شمش اختصاصی شمش روی اختصاصی شمش سرب اختصاصی شمش مسی و آلیاژی اختصاصی فولاد آلیاژی اختصاصی فولاد خام اختصاصی قراضه مسی و آلیاژی اختصاصی لوازم خانگی اختصاصی لوله اختصاصی لوله مسی و آلیاژی اختصاصی معدن و تولید معدنی سرب و روی اختصاصی معدن و کنسانتره اختصاصی مفتول اختصاصی مفتول مسی اختصاصی مقاطع تخت مسی و آلیاژی اختصاصی مقاطع مسی و آلیاژی و پودر مسی اختصاصی میلگرد اختصاصی نسوز اختصاصی ورق پوشش داده شده اختصاصی پروفیل اختصاصی پروفیل و مقاطع و پودر بورس فلزات لندن شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات شرکت فولاد مبارکه شرکت فولاد هرمزگان شرکت ملی صنایع مس ایران طلا فرابورس فلزات آنلاین قیمت مس گفت و گوی خبری گفت وگوی خبری گفت‌وگوی خبری