• امروز : چهارشنبه - ۱۷ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 7 June - 2023

بورس به کانال یک‌ هزار و ۸۰۰ واحدی برگشت

  • کد خبر : 14128
  • 16 اسفند 1401 - 13:46
بورس به کانال یک‌ هزار و ۸۰۰ واحدی برگشت
شاخص کل بورس امروز سه‌شنبه 16 اسفند ماه توانست با بیش از ۳۱ هزار واحد افزایش، دوباره وارد کانال یک میلیون و ۸۰۰ هزار واحد شود.

شاخص کل بورس امروز سه‌شنبه ۱۶ اسفند ماه توانست با بیش از ۳۱ هزار واحد افزایش، دوباره وارد کانال یک میلیون و ۸۰۰ هزار واحد شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس با ۳۱ هزار و ۹۴۲ واحد افزایش، تا رقم یک میلیون و ۸۱۷ هزار واحد افزایش یافت. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز توانست هشت هزار و ۳۸۷ واحد صعود کند و تا رقم ۵۴۵ هزار و ۶۵۶ واحد افزایش یابد. در این بازار ۵۹۹ هزار معامله به ارزش ۱۲۴ هزار و ۲۳۰ میلیارد ریال انجام شد.

فولاد مبارکه اصفهان، سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، معدنی و صنعتی چادرملو و پالایش نفت اصفهان نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

شاخص کل فرابورس نیز ۳۲۵ واحد افزایش یافت و در رقم ۲۳ هزار و ۴۶ واحد ایستاد. در این بازار ۳۴۵ هزار معامله به ارزش ۳۱۹ هزار و ۹۷ میلیارد ریال انجام شد.

سنگ آهن گهرزمین، پتروشیمی زاگرس، فولاد هرمزگان جنوب و آهن و فولاد غدیر ایرانیان نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=14128

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها