• امروز : چهارشنبه - ۱۷ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 7 June - 2023

بورس سبزپوش به استقبال بهار رفت

  • کد خبر : 15194
  • 28 اسفند 1401 - 10:04
بورس سبزپوش به استقبال بهار رفت
آخرین روز کاری بازار سرمایه در سال 1401 در حالی به پایان رسید که شاخص کل بورس توانست تا رقم یک میلیون و ۹۴۰ هزار واحدی صعود کند.

آخرین روز کاری بازار سرمایه در سال ۱۴۰۱ در حالی به پایان رسید که شاخص کل بورس توانست تا رقم یک میلیون و ۹۴۰ هزار واحدی صعود کند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز یکشنبه ۲۸ اسفند ماه با ۳۵ هزار و ۲۰۴ واحد افزایش، تا رقم یک میلیون و ۹۴۰ هزار واحد صعود کرد.

شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز هشت هزار و ۵۱۶ واحد افزایش یافت و در رقم ۵۸۳ هزار و ۹۸۸ واحد ایستاد. در این بازار ۴۷۴ هزار معامله به ارزش ۶۴ هزار و ۷۷۵ میلیارد ریال انجام شد.

۷۳ درصد نمادهای بورسی مثبت بودند که از میان آن‌ها فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و صنایع پتروشیمی خلیج فارس نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

شاخص کل فرابورس نیز امروز یکشنبه ۲۸ اسفند ماه با ۵۰۳ واحد افزایش، وارد کانال ۲۴ هزار واحد شد و رقم ۲۴ هزار و ۳۹۴ واحد را ثبت کرد.

در این بازار ۳۴۸ هزار معامله به ارزش ۴۱۳ هزار و ۸۷۸ میلیارد ریال انجام شد. از بین نمادهای بورسی بیمه پاسارگاد، پلیمر آریا ساسول و سنگ آهن گهرزمین نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=15194

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها