• امروز : چهارشنبه - ۱۵ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 6 December - 2023

بورس همچنان قرمز باقی ماند

  • کد خبر : 29423
  • 03 مهر 1402 - 11:28
بورس همچنان قرمز باقی ماند
شاخص کل بورس امروز دوشنبه سوم مهر ماه 1402 نیز مانند روزهای گذشته روند نزولی داشت و با کاهش حدود 17 هزار واحدی، روی کانال دو میلیون و 101 هزار واحد ایستاد.

شاخص کل بورس امروز دوشنبه سوم مهر ماه ۱۴۰۲ نیز مانند روزهای گذشته روند نزولی داشت و با کاهش حدود ۱۷ هزار واحدی، روی کانال دو میلیون و ۱۰۱ هزار واحد ایستاد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس با ۱۷ هزار و ۳۳۱ واحد کاهش، در رقم دو میلیون و ۱۰۱ هزار واحد ایستاد.

شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز همین روند را داشت و با پنج هزار و ۱۹۲ واحد کاهش نسبت به روز قبل، رقم ۷۱۶ هزار و ۵۹۵ واحد را ثبت کرد. در این بازار بیش از ۳۶۴ هزار معامله به ارزشی بالغ بر ۴۳ هزار و ۱۵۵ میلیارد ریال انجام شد.

در معاملات بازار سرمایه، ملی‌ صنایع‌ مس‌ ایران‌، فولاد مبارکه اصفهان، پالایش نفت اصفهان، سرمایه‌‎گذاری تامین اجتماعی، پالایش نفت بندرعباس، صنایع پتروشیمی خلیج فارس و ایران‌خودرو، جزو نمادهای بازار سرمایه بودند که بیشترین تاثیر را روی شاخص بورس داشته و همه آن‌ها روند نزولی را تجربه کردند.

در آن سوی بازار سرمایه، شاخص کل فرابورس نیز با ۱۸۱ واحد کاهش در رقم ۲۶ هزار و ۶ واحد ایستاد. در این بازار بیش از ۲۱۳ هزار معامله انجام شد که بیشتر از ۹۲۱ هزار و ۱۷۴ میلیارد ریال ارزش داشت.

پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی تندگویان، پتروشیمی زاگرس، سرمایه‌گذاری صبا تامین، ایران‌خودرو دیزل، بهمن دیزل، گروه انتخاب الکترونیک آرمان و پالایش نفت لاوان، بیشترین تاثیر را روی شاخص فرابورس گذاشتند و در این میان همه نمادهای مذکور روند منفی داشتند.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=29423

نوشته‌های مشابه

15آذر
عملکرد مناسب «تاصیکو» و پرداخت سود پیش از موعد به سهام‌‌داران
مدیر پرتفوی و سبد سهام هلدینگ صدر تامین عنوان کرد:

عملکرد مناسب «تاصیکو» و پرداخت سود پیش از موعد به سهام‌‌داران

15آذر
شاخص بورس کاهشی شد
پس از صعودهای پیاپی؛

شاخص بورس کاهشی شد

15آذر
ایران می‌تواند به هاب انرژی منطقه تبدیل شود
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین:

ایران می‌تواند به هاب انرژی منطقه تبدیل شود

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.