• امروز : دوشنبه - ۲۹ اسفند - ۱۴۰۱
  • برابر با : Monday - 20 March - 2023
معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد هرمزگان:

تحول دیجیتال را با جدیت دنبال خواهیم کرد

  • کد خبر : 10997
  • 05 بهمن 1401 - 6:32
تحول دیجیتال را با جدیت دنبال خواهیم کرد
معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد هرمزگان گفت: امروزه برای بقای کسب‌وکارها در فضای رقابتی، حرکت به سمت تحول دیجیتال یک الزام است و شرکت فولاد هرمزگان بر همین اساس تحول دیجیتال را با جدیت دنبال می‌کند.

معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد هرمزگان گفت: امروزه برای بقای کسب‌وکارها در فضای رقابتی، حرکت به سمت تحول دیجیتال یک الزام است و شرکت فولاد هرمزگان بر همین اساس تحول دیجیتال را با جدیت دنبال می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، علیرضا کاظمی در حاشیه دومین کنفرانس و ششمین ارزیابی ملی تحول دیجیتال، بیان کرد: امروزه توجه به موضوع تحول دیجیتال برای شرکت‌های فولادی و کسب‌وکارهای فعال در حوزه صنعت یک الزام است. تحول دیجیتال، شرط بقای این کسب‌وکارها در فضای صنعت در آینده خواهد بود. در صورتی که سازمان‌ها به این موضوع در زمان مناسب توجه نداشته باشند، در دنیای آینده کسب‌وکار خود جایگاهی نخواهند داشت.

وی افزود: بر همین اساس فولاد هرمزگان برای مطابقت با الزامات روز و پایداری در آینده صنعت فولاد، از سه سال گذشته به صورت جدی موضوع تحول دیجیتال را در دستور کار داشته و برای اینکه موضوعات مرتبط با این امر در زمان مناسب دنبال شوند، برنامه‌ریزی کرده است.

معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد هرمزگان با بیان اینکه از ابعاد مختلفی به موضوع تحول دیجیتال پرداخته شده است، خاطرنشان کرد: موضوع تحول دیجیتال به صورت ویژه در ارتباط با فرهنگ سازمانی و کارکنان است و سرمایه‌های انسانی سازمان باید در این زمینه آموزش‌های لازم را دیده باشند. حتی برای جذب و افزایش شایستگی کارکنان موضوع تحول دیجیتال باید در نظر گرفته شود و در سایر موضوعات سازمان از جمله استراتژی‌ها هم این مورد باید به صورت یکپارچه دیده و دنبال شود.

کاظمی تصریح کرد: در شرکت فولاد هرمزگان سه موضوع مرتبط با تحول دیجیتال به صورت هم‌زمان در حال اجراست؛ نخست تعریف و تدوین ره‌نگاشت تحول دیجیتال بود که با تهیه آن، پروژه‌های آینده بر مبنای تحول دیجیتال شکل می‌گیرند و تعریف می‌شوند. موضوع دوم، تعریف اکوسیستم کسب‌وکار برای پلتفرم‌هایی که قرار است در آن‌ها تحول دیجیتال معنا پیدا کنند. موضوع سوم در این رابطه، تعریف تعدادی پروژه به صورت پایلوت بود که بتوانیم از نتایج و دستاوردهای آن‌ها در سطح و مقیاس عملیاتی، پروژه‌های اصلی سازمان را تعریف کرد. برای دستیابی به این اهداف، باید زیرساخت‌های لازم فراهم شوند که این زیرساخت‌ها مانند موضوعات سیستمی، دریاچه داده در مدیریت فناوری اطلاعات دنبال می‌شود.

وی اضافه کرد: در همین رابطه، یک پروژه پایلوت در حوزه لجستیک تعریف شد و در همین حال سال گذشته در شرکت فولاد هرمزگان نخستین همایش رویداد علم داده نیز برگزار شد و توانستیم از موضوعات مرتبط با مباحث داده‌کاوی استفاده کنیم. امیدوار هستیم نتایج این رویداد بتواند در سایر حوزه‌ها نیز به‌کارگیری شود.

معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد هرمزگان در پایان با اشاره برنامه‌های این شرکت در رابطه با تحول دیجیتال، عنوان کرد: در آینده موضوع فرهنگ سازمانی و آموزش کارکنان با سطح مناسب با استفاده از ابزار مناسب دیجیتالی برنامه‌ریزی شده است تا این رویکرد، پایه و ساختار لازم را برای پیشبرد اهداف تحول دیجیتال را شکل دهد. امیدوار هستیم با همکاری و هماهنگی تمام ارکان سازمان بتوانیم تحول دیجیتال را با جدیت و کیفیت مناسب دنبال کنیم و هدف این پروژه که افزایش بهره‌وری در سازمان است محقق شود.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=10997

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها
اختصاصی آلومینیوم اختصاصی آهن اسفنجی اختصاصی بلیستر، آند و کاتد اختصاصی بنگاههای فولادی اختصاصی بنگاه های فولادی اختصاصی بنگاه های مس اختصاصی ریخته گری آلومینیوم اختصاصی ریخته گری مس و آلیاژی اختصاصی سنگ آهن،کنسانتره و گندله اختصاصی سیم و کابل برق اختصاصی شمش اختصاصی شمش روی اختصاصی شمش سرب اختصاصی شمش مسی و آلیاژی اختصاصی فولاد آلیاژی اختصاصی فولاد خام اختصاصی قراضه مسی و آلیاژی اختصاصی لوله اختصاصی معدن و تولید معدنی سرب و روی اختصاصی معدن و کنسانتره اختصاصی مفتول اختصاصی مقاطع تخت مسی و آلیاژی اختصاصی مقاطع مسی و آلیاژی و پودر مسی اختصاصی میلگرد اختصاصی ورق پوشش داده شده اختصاصی پروفیل اختصاصی پروفیل و مقاطع و پودر ایمیدرو بورس بورس اوراق بهادار بورس فلزات لندن شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات شرکت فولاد خوزستان شرکت فولاد مبارکه شرکت فولاد هرمزگان شرکت ملی صنایع مس ایران شمش طلا طلا فرابورس فلزات آنلاین قیمت آلومینیوم قیمت مس گفت وگوی خبری گفت و گوی خبری گفت‌وگوی خبری