• امروز : چهارشنبه - ۱۵ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 6 December - 2023

تداوم روند نزولی بورس

  • کد خبر : 34106
  • 28 آبان 1402 - 10:17
تداوم روند نزولی بورس
در پایان معاملات امروز یکشنبه ۲۸  آبان ماه 1402، شاخص کل بورس با دو هزار و ۳۱۷ واحد کاهش، در ارتفاع دو میلیون و ۲۶ هزار و ۲۶۲ واحدی قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز یکشنبه ۲۸  آبان ماه ۱۴۰۲، شاخص کل بورس با دو هزار و ۳۱۷ واحد کاهش، در ارتفاع دو میلیون و ۲۶ هزار و ۲۶۲ واحدی قرار گرفت.

به گزاش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از ایرنا، شاخص هم‌وزن با دو هزار و ۱۹ واحد افزایش، به ۷۰۳ هزار و ۹۵۱ واحد و شاخص قیمت با یک هزار و ۱۴۵ واحد افزایش، به ۳۹۹ هزار و ۱۰۷ واحد رسید.

همچنین در این معاملات، بیش از هفت میلیارد و ۴۸۳ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۴۷ هزار و ۳۰۹ میلیارد ریال معامله شد.

ایران‌‌خودرو با ۲۳۴ واحد و پتروشیمی شازند با ۲۲۲ واحد، بیشترین تاثیر مثبت و صنایع پتروشیمی خلیج فارس با یک‌ هزار و ۲۶۷ واحد و فولاد مبارکه اصفهان با ۶۹۰ واحد، مخابرات ایران با ۲۹۳ واحد، سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با ۲۹۲ واحد و سرمایه‌گذاری‌ غدیر با ۲۴۸ واحد، بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند.

بیشترین تاثیر مثبت را نمادهای فولاد مبارکه اصفهان با یک‌ هزار و ۸۴۲ واحد، صنایع پتروشیمی خلیج فارس با یک‌ هزار و ۲۶۸ واحد، بانک ملت با یک‌ هزار و ۲۰۹ واحد، پالایش نفت اصفهان با ۸۴۹ واحد و معدنی و صنعتی گل‌گهر با ۵۷۰ واحد داشتند.

همچنین عمران‌ و توسعه‌ فارس‌، سایپا – بازار دوم بورس، سرمایه‌گذاری‌ شاهد، گسترش‌ سرمایه‌گذاری‌ ایران‌خودرو، سرمایه گذاری تامین اجتماعی و بانک ملت، در ردیف نمادهای پرتراکنش بورس قرار داشتند

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=34106

نوشته‌های مشابه

15آذر
عملکرد مناسب «تاصیکو» و پرداخت سود پیش از موعد به سهام‌‌داران
مدیر پرتفوی و سبد سهام هلدینگ صدر تامین عنوان کرد:

عملکرد مناسب «تاصیکو» و پرداخت سود پیش از موعد به سهام‌‌داران

15آذر
شاخص بورس کاهشی شد
پس از صعودهای پیاپی؛

شاخص بورس کاهشی شد

15آذر
ایران می‌تواند به هاب انرژی منطقه تبدیل شود
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین:

ایران می‌تواند به هاب انرژی منطقه تبدیل شود

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.