• امروز : دوشنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 25 September - 2023

تمدید گواهینامه «CARES» در ذوب آهن اصفهان

  • کد خبر : 20247
  • 11 خرداد 1402 - 10:58
تمدید گواهینامه «CARES» در ذوب آهن اصفهان
ممیزی خارجی مراقبتی گواهینامه «CARES» جهت صادرات میلگرد تولیدی ذوب آهن اصفهان در این شرکت به عنوان تنها دارنده این گواهینامه با موفقیت انجام شد.

ممیزی خارجی مراقبتی گواهینامه «CARES» جهت صادرات میلگرد تولیدی ذوب آهن اصفهان در این شرکت به عنوان تنها دارنده این گواهینامه با موفقیت انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان، مهدی کوهی، مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان در جلسه افتتاحیه این ممیزی با اشاره به جایگاه استانداردها و گواهینامه‌های بین‌المللی در این شرکت، بیان کرد: این مجتمع عظیم صنعتی به عنوان اولین و بزرگ‌ترین شرکت تولیدکننده مقاطع ساختمانی در ایران، صادرات محصولات تولیدی به کشورهای خارجی از جمله بازار کشورهای عضو اتحادیه اروپا را مد نظر قرار داده و بدین منظور از پذیرش و پیاده‌سازی جدیدترین استانداردهای مربوطه استقبال می‌کند.

در ادامه محمد صدری، مدیرکیفیت فراگیر ذوب آهن اصفهان عنوان کرد: سومین ممیزی مراقبتی بعد از اخذ گواهینامه «CARES» طی روزهای هفتم تا ۹ خرداد ماه، توسط سرممیز موسسه مذکور «Yavuz Deveciler» از موسسه «CARES» انگلستان و در مدیریت‌های مرتبط انجام شد که با توجه به انطباق کامل محصولات و فرایندها با الزامات موسسه «CARES» و استاندارد ISO ۹۰۰۱، گواهینامه «CARES» تمدید اعتبار شد.

وی ضمن قدردانی از حمایت‌های مدیرعامل شرکت جهت دریافت این گواهینامه، مطرح کرد: مدیریت‌های مختلف شرکت به ویژه فولادسازی، نورد، آزمایشگاه مرکزی، اتوماسیون و ارتباطات، بازاریابی و فروش خارجی، بازاریابی و فروش داخلی ،آموزش و سرمایه‌های انسانی، سازماندهی و روش‌ها، روابط عمومی، پشتیبانی فروش  و برنامه‌ریزی حمل، حراست و دیگر مدیریت‌های مرتبط در برگزاری موفقیت‌آمیز این دوره از ممیزی، مشارکت فعال داشتند.

در جلسه اختتامیه نیز سرممیز موسسه «CARES» ضمن تشریح چگونگی ممیزی انجام شده در قسمت‌های مختلف شرکت، تلاش گسترده ذوب آهن اصفهان در جهت تحقق و ابقای شرایط استاندارد «CARES» در این مجتمع صنعتی را قابل ملاحظه دانست و یادآور شد: ممیزی مراقبتی گواهینامه «CARES» در ذوب آهن اصفهان همانند دوره‌های قبلی با موفقیت انجام و گواهینامه مربوطه تمدید اعتبار می‌شود.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=20247

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.