• امروز : دوشنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 25 September - 2023
رئیس انجمن قطعه‌سازان خودرو:

تولیدات شرکت فولاد مبارکه باعث افتخار است

  • کد خبر : 28952
  • 27 شهریور 1402 - 15:20
تولیدات شرکت فولاد مبارکه باعث افتخار است
رئیس انجمن قطعه‌سازان خودرو گفت: به محصولات باکیفیتی که توسط شرکت فولاد مبارکه به‌ عنوان تولیدکننده داخلی تولید می‌شود، افتخار می‌کنیم.
رئیس انجمن قطعه‌سازان خودرو گفت: به محصولات باکیفیتی که توسط شرکت فولاد مبارکه به‌ عنوان تولیدکننده داخلی تولید می‌شود، افتخار می‌کنیم.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه، محمدرضا نجفی‌منش بیان کرد: فولاد مبارکه اصفهان از معدود شرکت‌هایی است که در بازارهای بین‌المللی شناخته شده است و کیفیت محصولات آن مورد قبول خریداران واقع شده و قیمت محصولات تولیدی آن به‌ دلیل کیفیت بالا حتی از بورس فلزات لندن هم بالاتر است.

وی افزود: این موضوع نشان می‌دهد خریداران بین‌المللی حاضرند در مقایسه با محصولات مشابه دیگر برای این محصول باکیفیت هزینه بیشتری بپردازند؛ بنابراین جا دارد بگوییم به محصولات باکیفیتی که توسط فولاد مبارکه به‌ عنوان تولیدکننده داخلی تولید می‌شود، افتخار می‌کنیم.

رئیس انجمن قطعه‌سازان خودرو عنوان کرد: انتظار داریم با توجه به طرح توسعه‌ای چهار میلیون تنی نورد گرم فولاد مبارکه، افزایش تولید ورق سرد را که مورد نیاز تمام صنایع کشور است، شاهد باشیم. همچنین امیدواریم نیاز ورق و به‌ خصوص ورق سرد اسیدشویی به‌ طور کامل در داخل کشور تامین شود.

شایان ذکر است در حال حاضر شرکت فولاد مبارکه با سهم ۲۰ درصدی، بزرگ‌ترین تولیدکننده ورق‌های فولادی تخت در خاورمیانه و شمال آفریقاست و در تولید ناخالص داخلی کشور (GDP)، سهم ۱٫۵ درصدی در تولید ناخالص و در بخش صنعت سهم ۶٫۵ درصدی دارد. امروز در زنجیره تامین گسترده فولاد مبارکه، بیش از دو هزار و ۵۰۰ تامین‌کننده خدمات و کالا مشغول به‌کارند و شبکه گسترده مشتریان این شرکت شامل بیش از یک هزار کارخانه و کارگاه است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=28952

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.