• امروز : چهارشنبه - ۱۵ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 6 December - 2023

تولید محصولات جدید در شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان

  • کد خبر : 32996
  • 16 آبان 1402 - 5:00
تولید محصولات جدید در شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان
مدیرعامل شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان از تولید 13 محصول جدید هم‌زمان با توسعه کمی و کیفی تولید در این مجموعه صنعتی خبر داد.

مدیرعامل شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان از تولید ۱۳ محصول جدید هم‌زمان با توسعه کمی و کیفی تولید در این مجموعه صنعتی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات به‌ همراه معاونان و جمعی از مدیران این مجموعه از خطوط تولید شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند کار و پیشرفت طرح‌های توسعه‌ این شرکت قرار گرفت.

وی در این بازدید شرایط شرکت را مطلوب، در حال توسعه و دارای روند صعودی ارزیابی کرد و افزود: در سال آینده، کاتالیست‌های پتروشیمی جدیدی به محصولات مجموعه اضافه خواهد شد. با توجه به تغییرات تکنولوژی صورت‌ گرفته، کاتالیست‌های فولادی نیز از کیفیت بالاتر و شرایط قیمتی مناسب‌تری برخوردار بوده و انتظارات مصرف‌کنندگان را تامین خواهد کرد.

مدیرعامل «ومعادن» با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های صورت‌ گرفته در این راستا، رشد تولید و افزایش اشتغال‌زایی شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان را قابل‌توجه دانست.

سعدمحمدی اظهار امیدواری کرد با استقرار سیستم‌های هوشمند مالی و مدیریتی، این شرکت در آینده نزدیک بتواند تامین مواد اولیه مورد نیاز نظیر کبالت و نیکل را از محل فرآوری باطله‌های موجود در کشور امکان‌پذیر سازد.

وی در پایان از مدیرعامل، مدیران و پرسنل شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان به‌ دلیل تلاش‌های دلسوزانه و بی‌وقفه ایشان در توسعه مجموعه تشکر و قدردانی کرد.

محمدحسین مولوی‌زاده، مدیرعامل شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان نیز ضمن اشاره به روند روبه‌رشد تولیدات از نظر کمی و کیفی طی سه‌ ساله گذشته، اظهار داشت: این شرکت یک مجموعه دانش‌بنیان به‌ شمار می‌رود که در زمینه تولید کاتالیست‌های صنایع پتروشیمی، نفت، گاز و پالایشی فعالیت می‌کند.

وی تصریح کرد: تولید کاتالیست در ایران و جهان به ‌عنوان یک صنعت های‌تک از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است و ما به لطف خدا توانسته‌ایم تا به امروز ۱۲ گرید از کاتالیست‌های مورد نیاز صنعت را بومی‌سازی و تجاری‌سازی کنیم و دانش فنی تعداد دیگری نیز تولید شده‌ است.

مدیرعامل شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان خاطرنشان کرد: در بازدید امروز مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، برای تولید ۱۳ کاتالیست دیگر صنایع پتروشیمی گام مهمی برداشته شد.

مولوی‌زاده در پایان یادآور شد: در این شرکت دستاوردهای خوبی در زمینه ایجاد اشتغال پایدار رقم خورده است و امیدواریم این روند را با برنامه‌ جدی که در زمینه ورود به بازارهای صادراتی و ارزآوری برای کشور داریم، گسترش دهیم.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=32996

نوشته‌های مشابه

01آذر
بومی‌سازی کاتالیست‌های مورد نیاز در کشور
مدیرعامل شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان مطرح کرد:

بومی‌سازی کاتالیست‌های مورد نیاز در کشور

28آبان
ضعف تسهیلات و حمایت‌ها در راستای توسعه فناوری صنایع معدنی
مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان کاوشگران صنایع معدنی راشا عنوان کرد:

ضعف تسهیلات و حمایت‌ها در راستای توسعه فناوری صنایع معدنی

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.