• امروز : سه شنبه - ۹ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Tuesday - 30 May - 2023

رشد ۲٫۴ درصدی قیمت آلومینیوم

  • کد خبر : 13010
  • 02 اسفند 1401 - 6:08
رشد ۲٫۴ درصدی قیمت آلومینیوم
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه اول اسفند ماه ۱۴۰۱، با افزایش 57 دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 392 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه اول اسفند ماه ۱۴۰۱، با افزایش ۵۷ دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۳۹۲ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز دوشنبه اول اسفند ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (جمعه، ۲۸ بهمن ماه)، رشد ۲٫۴ درصدی معادل ۵۷ دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز جمعه ۲۸ بهمن ماه، آلومینیوم دو هزار و ۳۳۵ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۳۹۲ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز دوشنبه اول اسفند ماه ۱۴۰۱، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با رشد ۰٫۴ درصدی معادل ۱۰ دلار، از دو هزار و ۳۸۲ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۳۹۲ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه اول اسفند ماه، با کاهش ۶ هزار و ۲۰۰ تنی، از ۵۹۱ هزار و ۹۵۰ تن به ۵۸۵ هزار و ۷۵۰ تن رسیده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=13010

نوشته‌های مشابه

09خرداد
جرقه‌های نوآوری با حمایت از تولیدکنندگان
مدیر کارگاه ظروف آلومینیوم نمازی مطرح کرد:

جرقه‌های نوآوری با حمایت از تولیدکنندگان

09خرداد
اتفاقات خوبی را رقم خواهیم زد، اگر…
مدیرعامل شرکت نخجیر آمل:

اتفاقات خوبی را رقم خواهیم زد، اگر…

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها