• امروز : دوشنبه - ۲۹ اسفند - ۱۴۰۱
  • برابر با : Monday - 20 March - 2023

روند صعودی بورس ادامه‌دار شد

  • کد خبر : 11784
  • 12 بهمن 1401 - 9:55
روند صعودی بورس ادامه‌دار شد
شاخص کل بورس امروز چهارشنبه 12 بهمن ماه روزی پرنوسان را پشت سر گذاشت، به طوری که در ساعات ابتدایی روند صعودی به خود گرفت اما در ساعات میانی نزولی شد و تا یک میلیون و ۵۵۵ هزار واحد کاهش یافت اما در ساعات پایانی دوباره توانست روندی صعودی به خود بگیرد.

شاخص کل بورس امروز چهارشنبه ۱۲ بهمن ماه روزی پرنوسان را پشت سر گذاشت، به طوری که در ساعات ابتدایی روند صعودی به خود گرفت اما در ساعات میانی نزولی شد و تا یک میلیون و ۵۵۵ هزار واحد کاهش یافت اما در ساعات پایانی دوباره توانست روندی صعودی به خود بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس با ۶۷۵ واحد افزایش در رقم یک میلیون و ۵۵۷ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز یک هزار و ۴۹۴ واحد افزایش رقم ۴۸۷ هزار و ۵۳۵ واحد را ثبت کرد. در این بازار ۴۳۰ هزار معامله به ارزش ۵۴ هزار و ۵۵۵ میلیارد ریال انجام شد.

۱۴۸ نماد بورسی مثبت و ۱۸۲ نماد نیز منفی بودند که در میان آن‌ها پتروشیمی پردیس، ملی صنایع مس ایران و بانک ملت نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

شاخص کل فرابورس نیز با ۱۵ واحد رشد در رقم ۲۰ هزار و ۲۵۱ واحد ایستاد. در این بازار ۲۵۳ هزار معامله انجام شد که ۱۱۴ هزار و ۳۶۳ میلیارد ریال ارزش داشت. ۱۴۶ نماد فرابورسی مثبت و ۱۸۰ نماد نیز منفی بودند و در این میان پخش البرز، بیمه پاسارگاد و بیمه کوثر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

طی معاملات امروز بیشترین ورود پول حقیقی به صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله و حمل‌ونقل و بیشترین خروج پول حقیقی از گروه‌های نفتی و بانکی بوده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=11784

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها
اختصاصی آلومینیوم اختصاصی آهن اسفنجی اختصاصی بلیستر، آند و کاتد اختصاصی بنگاههای فولادی اختصاصی بنگاه های فولادی اختصاصی بنگاه های مس اختصاصی ریخته گری آلومینیوم اختصاصی ریخته گری مس و آلیاژی اختصاصی سنگ آهن،کنسانتره و گندله اختصاصی سیم و کابل برق اختصاصی شمش اختصاصی شمش روی اختصاصی شمش سرب اختصاصی شمش مسی و آلیاژی اختصاصی فولاد آلیاژی اختصاصی فولاد خام اختصاصی قراضه مسی و آلیاژی اختصاصی لوله اختصاصی معدن و تولید معدنی سرب و روی اختصاصی معدن و کنسانتره اختصاصی مفتول اختصاصی مقاطع تخت مسی و آلیاژی اختصاصی مقاطع مسی و آلیاژی و پودر مسی اختصاصی میلگرد اختصاصی ورق پوشش داده شده اختصاصی پروفیل اختصاصی پروفیل و مقاطع و پودر ایمیدرو بورس بورس اوراق بهادار بورس فلزات لندن شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات شرکت فولاد خوزستان شرکت فولاد مبارکه شرکت فولاد هرمزگان شرکت ملی صنایع مس ایران شمش طلا طلا فرابورس فلزات آنلاین قیمت آلومینیوم قیمت مس گفت وگوی خبری گفت و گوی خبری گفت‌وگوی خبری