• امروز : پنج شنبه - ۱۱ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 1 June - 2023

رکوردشکنی سالیانه تعمیرات اساسی واگن در شرکت لکوموتیو ریل اروند

  • کد خبر : 14561
  • 21 اسفند 1401 - 12:26
رکوردشکنی سالیانه تعمیرات اساسی واگن در شرکت لکوموتیو ریل اروند
مدیرعامل شرکت لکوموتیو ریل ارونداز گفت: رکورد سالیانه تعمیرات اساسی واگن در حالی به ۶۱۲ دستگاه رسید که رکورد پیشین در سال ۱۴۰۰ تعداد ۵۵۲ دستگاه بود.

مدیرعامل شرکت لکوموتیو ریل ارونداز گفت: رکورد سالیانه تعمیرات اساسی واگن در حالی به ۶۱۲ دستگاه رسید که رکورد پیشین در سال ۱۴۰۰ تعداد ۵۵۲ دستگاه بود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، ایمان عیدی ضمن اعلام این خبر، بیان کرد: به همت کارکنان این شرکت، رکورد سالیانه تعمیرات اساسی واگن به ۶۱۲ دستگاه رسید. رکورد پیشین در سال ۱۴۰۰ تعداد ۵۵۲ دستگاه بود.

وی اضافه کرد: برنامه‌ریزی منظم، پایش عملکرد در بازه‌ زمان‌‎بندی روزانه، هفتگی و ماهیانه، انسجام در کار گروهی و تلاش مستمر و ایجاد هم‌دلی، مواردی بودند که دستیابی به این موفقیت را ممکن ساختند. کارکنان شرکت لکوموتیو ریل اروند با تکیه بر توان داخل و بهره‌گیری از دانش فنی و تخصصی، علاوه بر انجام تعمیرات جاری، ویژه و اساسی، خدمات جانبی واگن‌ها را هم انجام داده‌اند.

مدیرعامل شرکت لکوموتیو ریل اروند ضمن اشاره‌ به روند بومی‌سازی در این شرکت، مطرح کرد: برای اولین بار در استان خوزستان در سال ۱۴۰۱، ساخت درب واگن لبه‌کوتاه را با اخذ مجوز تعمیرات اساسی بولستر واگن به عنوان قطعه مهم، وارداتی و استراتژیک به عنوان تنها شرکت دارای مجوز در استان انجام دادیم. حاصل این خدمات، صرفه‌جویی ریالی، کاهش زمان تعمیرات واگن، عدم برون‌سپاری واگن‌ها به خارج از استان و ذخیره سود حاصل از این تعمیرات در مجموعه گروه فولاد خوزستان را به دنبال خواهد داشت.

عیدی در پایان ضمن تبریک این موفقیت به کارکنان مجموعه فولاد خوزستان، خاطرنشان کرد: دستیابی به این موفقیت حاصل حمایت‌های بی‌دریغ مدیرعامل و هیئت مدیره فولاد خوزستان، مدیریت و کارکنان شرکت چندوجهی فولاد لجستیک، هیئت مدیره شرکت لکوموتیو ریل اروند، بخش خدمات صنعتی و سایر همکاران در گروه فولاد خوزستان و تلاش جهادگونه‌ کارکنان شرکت لکوموتیو ریل اروند است.

گفتنی است پیش از این در تیر ماه سال جاری، رکورد تعمیرات اساسی ماهیانه واگن در شرکت لکوموتیو ریل اروند با تعمیر اساسی ۷۸ دستگاه ارتقا یافته بود.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=14561

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها