• امروز : دوشنبه - ۲۷ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 15 April - 2024

شرکت آهن و فولاد ارفع به دنبال سرمایه‌گذاری در عمان

  • کد خبر : 35799
  • 19 آذر 1402 - 11:27
شرکت آهن و فولاد ارفع به دنبال سرمایه‌گذاری در عمان
روز شنبه 18 آذر ماه 1402، جلسه بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری مشترک با کشور عمان با حضور مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع و وزیر تجارت، صنعت و توسعه سرمایه‌گذاری کشور عمان در محل اتاق بازرگانی شیراز برگزار شد.

روز شنبه ۱۸ آذر ماه ۱۴۰۲، جلسه بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری مشترک با کشور عمان با حضور مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع و وزیر تجارت، صنعت و توسعه سرمایه‌گذاری کشور عمان در محل اتاق بازرگانی شیراز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت آهن و فولاد ارفع، در جلسه‌ای که با حضور مدیرعامل، مشاوران و معاون مهندسی شرکت آهن و فولاد ارفع در محل اتاق بازرگانی شیراز برگزار شد، این شرکت نسبت به همکاری و سرمایه‌گذاری مشترک با کشور عمان در زنجیره فولاد ابراز علاقه کرد.

این جلسه به دعوت مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان فارس و با حضور وزیر تجارت، صنعت و توسعه سرمایه‌گذاری کشور عمان و هیئت تجاری همراه تحت عنوان جلسه بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری مشترک با کشور عمان برگزار شد.

در پایان این جلسه، وزیر تجارت، صنعت و سرمایه‌گذاری عمان و هیئت همراه ضمن استقبال از سرمایه‌گذاری مشترک با شرکت آهن و فولاد ارفع، از مدیران این شرکت جهت تشکیل جلسات تخصصی و فنی در مسقط دعوت به عمل آوردند.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=35799

نوشته‌های مشابه

26فروردین
افت بیش از ۱۱ هزار واحدی شاخص بورس
26فروردین
قطار رکوردشکنی فولاد هرمزگان به واحد فولادسازی رسید
پس از رکوردهای پیاپی در واحد احیا مستقیم،

قطار رکوردشکنی فولاد هرمزگان به واحد فولادسازی رسید

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.