• امروز : پنج شنبه - ۱۱ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 1 June - 2023

عرضه سهام شرکت فولاد مبارکه در بورس

  • کد خبر : 13727
  • 10 اسفند 1401 - 7:41
عرضه سهام شرکت فولاد مبارکه در بورس
بلوک ۵.۲ درصدی فولاد مبارکه اصفهان در روز دوشنبه ۲۲ اسفند ماه امسال در بازار اول بورس عرضه خواهد شد.

بلوک ۵.۲ درصدی فولاد مبارکه اصفهان در روز دوشنبه ۲۲ اسفند ماه امسال در بازار اول بورس عرضه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از ایسنا، ۵.۲ درصد سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان شامل ۲۷ میلیارد و ۵۶۰ میلیون سهم به قیمت پایه هر سهم ۱۴ هزار و ۷۰ ریال توسط سازمان خصوصی‌سازی به وکالت از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، در روز دوشنبه ۲۲ اسفند ماه امسال در بازار اول بورس عرضه خواهد شد.

این میزان سهام به صورت یکجا و یا شرایطی به صورت ۳۰ درصد نقد و بقیه اقساط سه ساله با فاصله هر قسط ۶ ماه، روانه میز فروش می‌شود.

مبلغ سپرده شرکت در مزایده بلوک ۵.۲ درصدی سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان نیز ۳۸ هزار و ۷۷۶ میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال تعیین شده است.

در این راستا، حسین قربان‌زاده، رئیس سازمان خصوصی‌سازی کشور با اشاره به اینکه امروز چهارشنبه ۱۰ اسفند ماه آخرین مهلت شرکت در مزایده بلوک ۵.۲ درصدی سهام شرکت فولاد مبارکه اصفهان است، عنوان کرد: این بلوک شامل ۲۷ میلیارد و ۵۶۰ میلیون سهم به قیمت پایه هر سهم ۱۴ هزار و ۷۰ ریال است که توسط سازمان خصوصی‌سازی به وکالت از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در روز دوشنبه ۲۲ اسفند ماه امسال در بازار اول بورس عرضه خواهد شد.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=13727

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها