• امروز : دوشنبه - ۲۷ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Monday - 15 April - 2024

عملکرد خیره‌کننده «فخوز» در ۱۰ ماهه ۱۴۰۲

  • کد خبر : 39271
  • 11 بهمن 1402 - 4:52
عملکرد خیره‌کننده «فخوز» در ۱۰ ماهه ۱۴۰۲
شرکت فولاد خوزستان در ۱۰ ماهه امسال عملکرد موفقی را به ثبت رسانده است؛ به نحوی که درآمد حاصل از فروش محصولات این شرکت از ابتدای فروردین تا انتهای دی‌ ماه امسال با جهش ۴۶.۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال 1401، به ۵۹ هزار و ۱۲۸ میلیارد تومان رسیده است.

شرکت فولاد خوزستان در ۱۰ ماهه امسال عملکرد موفقی را به ثبت رسانده است؛ به نحوی که درآمد حاصل از فروش محصولات این شرکت از ابتدای فروردین تا انتهای دی‌ ماه امسال با جهش ۴۶.۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل، به ۵۹ هزار و ۱۲۸ میلیارد تومان رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، حجم فروش داخلی و صادراتی شرکت فولاد خوزستان در ۱۰ ماهه سال جاری، سه میلیون و ۳۲۳ هزار و ۶۷۸ تن بوده که رشد ۳.۷ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد. این افزایش حجم فروش محصولات در حالی به دست آمده که این شرکت در فصل گرم امسال، ۵۴۰ هزار تن از تولید برنامه‌ریزی‌شده خود را به واسطه محدودیت‌های برق از دست داد.

حجم کل فروش محصولات شرکت فولاد خوزستان در بازار داخلی شامل فولاد میانی، آهن اسفنجی و گندله، دو میلیون و ۵۰۶ هزار و ۷۸۵ تن بوده که جهش ۱۹ درصدی را نسبت به ۱۰ ماه سال قبل نشان می‌دهد و در واقع فولاد خوزستان به خوبی نیازهای بازار داخلی را تامین کرده است.

حجم فروش شمش فولادی توسط شرکت فولاد خوزستان در بازار داخلی در ۱۰ ماهه امسال، یک میلیون و ۲۰۱ هزار و ۲۱۹ تن بوده که رشد قابل توجه ۱۲.۶ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته را نشان می‌دهد.

همچنین شرکت فولاد خوزستان از ابتدای فروردین تا انتهای دی‌ ماه سال جاری، ۷۸۲ هزار و ۷۳۸ تن از نیازهای بازار داخلی به تختال را تامین کرده که حاکی از رشد ۱۲.۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=39271

نوشته‌های مشابه

26فروردین
افت بیش از ۱۱ هزار واحدی شاخص بورس
26فروردین
قطار رکوردشکنی فولاد هرمزگان به واحد فولادسازی رسید
پس از رکوردهای پیاپی در واحد احیا مستقیم،

قطار رکوردشکنی فولاد هرمزگان به واحد فولادسازی رسید

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.