• امروز : چهارشنبه - ۹ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 28 February - 2024

عملکرد طرح احیای معادن کوچک‌مقیاس در ۹ ماهه سال ۱۴۰۲

  • کد خبر : 39890
  • 21 بهمن 1402 - 7:54
عملکرد طرح احیای معادن کوچک‌مقیاس در ۹ ماهه سال ۱۴۰۲
مجری طرح احیا، فعال‌سازی و توسعه معادن کوچک‌مقیاس گفت: از ابتدای فروردین ماه تا پایان آذر ماه امسال، 357 معدن احیا، فعال‌سازی و توسعه یافت.

مجری طرح احیا، فعال‌سازی و توسعه معادن کوچک‌مقیاس گفت: از ابتدای فروردین ماه تا پایان آذر ماه امسال، ۳۵۷ معدن احیا، فعال‌سازی و توسعه یافت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، عباس جرجانی بیان کرد: در ۹ ماهه سال جاری، ۲۷۳ معدن احیا و فعال‌سازی و ۸۴ معدن نیز توسعه یافت. با راه‌اندازی کامل و تکمیل ظرفیت این معادن، برای بیش از یک هزار و ۴۰۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر اقدامات زیرساختی این طرح شامل ۱۸ طرح در حال اجرا، یک طرح در دست مناقصه پیمانکار و نیز ۲۴ طرح در حال مطالعه است.

مجری طرح احیا، فعال‌سازی و توسعه معادن کوچک‌مقیاس با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده در ۹ ماهه امسال، تصریح کرد: رفع موانع تولید برای ۱۹ واحد معدنی در استان گیلان، پذیرش ۳۶ پرونده در روند صندوق بیمه سرمایه‌گذاری و پایش ۲۲۲ معدن احیا شده (سال ۱۴۰۱) در ۱۱ استان، از جمله این اقدامات بوده است.

جرجانی خاطرنشان کرد: معرفی ۵۹ بسته پیشنهادی سرمایه‌گذاری شامل ۳۲۹ محدوده در اختیار ادارات کل صمت استان‌ها، از دیگر فعالیت‌های صورت گرفته در راستای طرح احیا، فعال‌سازی و توسعه معادن کوچک‌مقیاس در این بازه زمانی بوده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=39890

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.