• امروز : پنج شنبه - ۱۰ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 29 February - 2024

عملیاتی کردن زیرساخت‌های تحول دیجیتال در فولاد هرمزگان

  • کد خبر : 11117
  • 06 بهمن 1401 - 4:21
عملیاتی کردن زیرساخت‌های تحول دیجیتال در فولاد هرمزگان
مدیر فناوری اطلاعات شرکت فولاد هرمزگان گفت: نقشه راه تحول دیجیتال فولاد هرمزگان مشخص می‌کند با یک برنامه مشخص در چند سال آینده به این سمت حرکت و نظام تحول دیجیتال را در شرکت مستقر کنیم.

مدیر فناوری اطلاعات شرکت فولاد هرمزگان در خصوص اقدامات این شرکت در حوزه تحول دیجیتال و حضور در ارزیابی ملی تحول دیجیتال گفت: نقشه راه تحول دیجیتال فولاد هرمزگان مشخص می‌کند با یک برنامه مشخص در چند سال آینده به این سمت حرکت و نظام تحول دیجیتال را در شرکت مستقر کنیم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، مجید نوک‌زاده بیان کرد: از مهم‌ترین اقدامات شرکت، ایجاد پلتفرم تحول دیجیتال است و در این رابطه، بخش قابل توجی از این پلتفرم محقق، عملیاتی و در شرکت مستقر شده است. همچنین پروژه دیگری که در فولاد هرمزگان در دستور کار قرار دادیم، پروژه‌های اثبات مفهوم است که با جدیت دنبال می‌شود. در این زمینه چندین پروژه تعریف کردیم که عملیاتی شده‌ و در دست اجرا هستند.

وی افزود: نتیجه بلوغ‌سنجی فولاد هرمزگان در ارزیابی تحول دیجیتال و مقایسه با شرکت‌های دیگر به خوبی مشخص خواهد کرد که این شرکت در چه سطحی قرار دارد. همچنین با این ارزیابی، روند رشد فولاد هرمزگان به دقت مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و معلوم خواهد شد جایگاه این شرکت در بحث تحول دیجیتال چگونه رشد خواهد کرد.

مدیر فناوری شرکت فولاد هرمزگان تصریح کرد: از این رو یکی از مزایای مهم حضور فولاد هرمزگان در فرایند ارزیابی ملی تحول دیجیتال این است که شرکت می‌تواند روند تحول دیجیتال خود را در فرایند ارزیابی با دیگر شرکت‌های حوزه صنعت مقایسه کند.

نوک‌زاده خاطرنشان کرد: مدل بلوغ دیجیتالی ۲۰۲۰۰ با ویرایش چهارم در سال ۱۴۰۰ که در فرایند ارزیابی تحول دیجیتال به‌کار گرفته شد، یک مدل کامل است که تمامی فرایندها و ابعاد سازمان مانند حکمرانی و رهبری، استراتژی، فرهنگ و مهارت، نوآوری، فناوری و داده را از هر نظر دربر می‌گیرد.

وی در پایان یادآور شد: مدل­ کسب‌­وکار و اکوسیستم، تجربه دیجیتال مشتریان، تجربه دیجیتال کارکنان و فرایندهای دیجیتال، چهار دستاورد تحول دیجیتال است که هم‌افزایی آن‌­ها در کنار هم، از سازمان زبده دیجیتال خواهد ساخت. در فولاد هرمزگان تلاش خواهیم کرد از رویداد ارزیابی ملی تحول دیجیتال به نفع خود و از تجربیات سایر شرکت‌های حاضر در آن استفاده کنیم.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=11117

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.