• امروز : دوشنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 25 September - 2023

قیمت آلومینیوم ۰٫۵ درصد رشد پیدا کرد

  • کد خبر : 20201
  • 10 خرداد 1402 - 8:27
قیمت آلومینیوم ۰٫۵ درصد رشد پیدا کرد
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه 9 خرداد ماه 1402، با افزایش 12 دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 230 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۹ خرداد ماه ۱۴۰۲، با افزایش ۱۲ دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۲۳۰ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز سه‌شنبه ۹ خرداد ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (جمعه، پنجم خرداد ماه)، رشد ۰٫۵ درصدی معادل ۱۲ دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز جمعه پنجم خرداد ماه، آلومینیوم دو هزار و ۲۴۲ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۲۳۰ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز سه‌شنبه ۹ خرداد ماه ۱۴۰۲، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با رشد ۱٫۳ درصدی معادل ۲۸ دلار، از دو هزار و ۲۰۲ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۲۳۰ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه با افزایش ۶ هزار و ۷۵۰ تنی، از ۵۷۹ هزار و ۷۷۵ تن به ۵۸۶ هزار و ۵۲۵ تن رسیده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=20201

نوشته‌های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.