• امروز : چهارشنبه - ۱۵ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 6 December - 2023

قیمت آلومینیوم ۱٫۵ درصد رشد پیدا کرد

  • کد خبر : 29284
  • 01 مهر 1402 - 6:27
قیمت آلومینیوم ۱٫۵ درصد رشد پیدا کرد
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه 31 شهریور ماه ۱۴۰۲، با افزایش 33 دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 199 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز جمعه ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۲، با افزایش ۳۳ دلاری نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۱۹۹ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز جمعه ۳۱ شهریور ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (پنج‌‎شنبه، ۳۰ شهریور ماه)، رشد ۳۳ دلاری را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز پنج‌شنبه ۳۰ شهریور ماه، آلومینیوم دو هزار و ۱۶۶ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۱۹۹ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز جمعه ۳۱ شهریور ماه ۱۴۰۲، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با رشد ۲ درصدی معادل ۴۴ دلار، از دو هزار و ۱۵۵ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۱۹۹ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز جمعه ۳۱ شهریور ماه با کاهش یک هزار و ۲۵۰ تنی، از ۴۸۳ هزار و ۵۵۰ تن به ۴۸۲ هزار و ۳۰۰ تن رسید.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=29284

نوشته‌های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.