• امروز : چهارشنبه - ۱۵ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 6 December - 2023

قیمت آلومینیوم ۱۳ دلار کاهش پیدا کرد

  • کد خبر : 14706
  • 23 اسفند 1401 - 4:17
قیمت آلومینیوم ۱۳ دلار کاهش پیدا کرد
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه 22 اسفند ماه ۱۴۰۱، با افت 0.6 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 236 دلار رسید.
قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۲۲ اسفند ماه ۱۴۰۱، با افت ۰٫۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و ۲۳۶ دلار رسید.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، همان‌ طور که در نمودار ۱ آمده است، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز دوشنبه ۲۲ اسفند ماه، نسبت به آخرین معاملات انجام شده (جمعه، ۱۹ اسفند ماه)، افت ۰٫۶ درصدی معادل ۱۳ دلار را تجربه کرد. به گونه‌ای که در روز جمعه ۱۹ اسفند ماه، آلومینیوم دو هزار و ۲۴۹ دلار به ازای هر تن قیمت‌گذاری شد و قیمت آن دیروز به دو هزار و ۲۳۶ دلار به ازای هر تن رسید.

همچنین روز دوشنبه ۲۲ اسفند ماه ۱۴۰۱، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن نسبت به هفته قبل، با افت ۳٫۷ درصدی معادل ۸۵ دلار، از دو هزار و ۳۲۱ دلار به ازای هر تن، به دو هزار و ۲۳۶ دلار به ازای هر تن رسیده است.

موجودی آلومینیوم در انبارهای بورس فلزات لندن در روز دوشنبه ۲۲ اسفند ماه، با کاهش چهار هزار و ۸۰۰ تنی، از ۵۴۸ هزار و ۳۷۵ تن به ۵۴۳ هزار و ۵۲۵ تن رسیده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=14706

نوشته‌های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.