• امروز : یکشنبه - ۳۰ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  • برابر با : Sunday - 19 May - 2024
با رشد هفتگی 2.3 درصدی،

قیمت مس بالای ۱۰ هزار دلار باقی ماند

  • کد خبر : 44826
  • 26 اردیبهشت 1403 - 13:16
قیمت مس بالای ۱۰ هزار دلار باقی ماند
روز سه‌شنبه 25 اردیبهشت ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 68 دلار افزایش یافت و به 10 هزار و 77 دلار رسید.

روز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۶۸ دلار افزایش یافت و به ۱۰ هزار و ۷۷ دلار رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات‌آنلاین»، قیمت مس در روز ‌سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۰٫۷ درصد معادل ۶۸ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۲٫۳ درصد افت را تجربه کرد و به ۱۰ هزار و ۷۷ دلار رسید. قیمت مس در روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۰ هزار و نه دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۰٫۷ درصد معادل ۶۶ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، افزایش و نسبت به هفته پیشین، ۲ درصد افت داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۲ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه با افزایش یک هزار و ۶۰۰ تنی، از ۱۰۳ هزار و ۱۰۰ تن به ۱۰۴ هزار و ۷۵۰ تن رسیده است.

طبق نمودار ۳، روز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۱۰۹ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، با کاهش دو دلار بر تن همراه شده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=44826

نوشته‌های مشابه

30اردیبهشت
رشد وزنی و ارزشی صادرات فولاد روهینا جنوب در سال ۱۴۰۲
مدیرعامل مجتمع فولاد روهینا جنوب مطرح کرد:

رشد وزنی و ارزشی صادرات فولاد روهینا جنوب در سال ۱۴۰۲

30اردیبهشت
درآمد «فخاس» با رشد چشمگیر ۲۲۲ درصدی همراه شد
30اردیبهشت
بازگشت به بازارهای صادراتی را اولویت قرار داده‌ایم
عضو هیئت مدیره شرکت صنایع هفت الماس:

بازگشت به بازارهای صادراتی را اولویت قرار داده‌ایم

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.