• امروز : دوشنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Monday - 25 September - 2023

قیمت مس ۴۶ دلار افزایش یافت

  • کد خبر : 20541
  • 17 خرداد 1402 - 5:24
قیمت مس ۴۶ دلار افزایش یافت
روز سه‌شنبه 16 خرداد ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 0.6 درصد رشد پیدا کرد و به هشت هزار و 311 دلار رسید.

روز سه‌شنبه ۱۶ خرداد ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۰٫۶ درصد رشد پیدا کرد و به هشت هزار و ۳۱۱ دلار رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، قیمت مس در روز ‌سه‌شنبه ۱۶ خرداد ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز دوشنبه ۱۵ خرداد ماه، ۰٫۶ درصد معادل ۴۶ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۲٫۳ درصد رشد را تجربه کرد و به هشت هزار و ۲۶۵ دلار رسید. قیمت مس در روز دوشنبه ۱۵ خرداد ماه، هشت هزار و ۲۶۵ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز سه‌شنبه ۱۶ خرداد ماه، ۰٫۷ درصد معادل ۵۹ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، افزایش و نسبت به هفته پیشین، ۲٫۲ درصد رشد داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۱ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز سه‌شنبه ۱۶ خرداد ماه، با افزایش ۸۷۵ تنی، از ۹۸ هزار و ۹۵۰ تن به ۹۹ هزار و ۸۲۵ تن رسیده است.

طبق نمودار ۲، روز سه‌شنبه ۱۶ خرداد ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۱۱ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به دوشنبه ۱۵ خرداد ماه،با افزایش ۱۳ دلار بر تن همراه بوده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=20541

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.