• امروز : چهارشنبه - ۱۷ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 7 June - 2023

هوشمندسازی واحدهای تولیدی در دستور کار چادرملو

  • کد خبر : 19732
  • 04 خرداد 1402 - 11:27
هوشمندسازی واحدهای تولیدی در دستور کار چادرملو
در نشست بررسی عملکرد واحدهای تولیدی چادرملو، هوشمندسازی واحدهای تولیدی در دستور این مجتمع عظیم معدنی و صنعتی قرار گرفت.

در نشست بررسی عملکرد واحدهای تولیدی چادرملو، هوشمندسازی واحدهای تولیدی در دستور این مجتمع عظیم معدنی و صنعتی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، در نشست بررسی عملکرد واحدهای تولیدی مجتمع صنعتی چادرملو، پس از ارائه گزارش‌های مبسوط مدیر مجتمع و مدیران واحدهای مختلف در خصوص عملکرد دو ماهه امسال، طرح‌ها و برنامه‌های افزایش تولید، ارتقای بهره‌وری و تدابیر بیش از پیش کاهش آلایندگی‌های زیست‌محیطی، امیرعلی طاهرزاده، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با مثبت ارزیابی کردن عملکرد تولید محصولات زنجیره فولاد طی سال ۱۴۰۱ و نیز دو ماهه ابتدایی سال جدید، با بیان اینکه موفق به کسب رکوردهای بی‌سابقه از ابتدای فعالیت واحدهای تولید شمش فولاد و آهن اسفنجی شدیم، مطرح کرد: با وجود محدودیت‌های ناشی از مصرف انرژی و کاهش قیمت‌های جهانی فولاد، چادرملو موفق شده است نسبت به سایر شرکت‌های هم‌ردیف از سودآوری قابل قبولی برخوردار شود.

وی تصریح کرد: امسال هم با توجه به وضعیت بازار جهانی سنگ‌آهن و پیش‌بینی قیمت محصولات فولادی، تکلیف ما در ایجاد شرایط رقابت‌پذیری بسیار سنگین‌تر می‌شود. بنابراین باید تمام سعی و توان خود را برای افزایش تولید به ویژه در انتهای زنجیره، افزایش بهره‌وری و راندمان تولید و کاهش مصرف حامل‌های انرژی با رعایت کامل ضوابط زیست‌محیطی مصروف داریم.

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با تاکید بر تدوین برنامه‌های کوتاه‌مدت ، میان‌مدت و بلندمدت در جهت کسب بالاترین استانداردهای زیست‌محیطی برای تولید، اظهار داشت: آموزش و به‌کارگیری تجهیزات مدرن، روزآمد کردن و هوشمندسازی فرایند تولید فولاد به خصوص در صنایع پایین‌دستی، نقش مهمی در ارتقای شاخص‌های تولید و توسعه پایدار خواهد داشت.

در ادامه این نشست محمود صلاحی، رئیس هیدت مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ضمن تشکر از تلاش‌های بی‌وقفه و قابل تقدیر تمامی مدیران شرکت در بهبود شرایط تولید، مطرح کرد: چادرملو به عنوان یک شرکت صنعتی شاخص در استان یزد شناخته می‌شود. از این رو وظیفه ما و شما برای رسیدن به استانداردهای قابل قبول بسیار خطیر و مهم است و از اینکه می‌بینیم دغدغه مدیران در جهت ارتقای بهره‌وری و اعمال تدابیر زیست‌محیطی است، بسیار خرسندیم.

همچنین ولی‌الله فاطمی اردکانی، نایب رئیس هیئت مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ضمن تقدیر از اقدامات موثر مدیران شرکت در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، خاطرنشان کرد : باید همه توان و تخصص خود را برای هوشمندسازی چرخه تولید به‌کار گیریم تا علاوه بر ارتقای کیفیت، بتوانیم محصولات زنجیره را متناسب با نیاز مشتری تولید کنیم.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=19732

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها