• امروز : سه شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 16 April - 2024

اقدامات «کچاد» در قالب طرح اقتصاد مقاومتی

  • کد خبر : 40537
  • 30 بهمن 1402 - 15:32
اقدامات «کچاد» در قالب طرح اقتصاد مقاومتی
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با اجرای یک هزار و 421 طرح خوداشتغالی و کارآفرینی، موفق به اشتغال یک هزار و 993 نفر از افراد توانمند اما فاقد سرمایه به منظور ایجاد مشاغل خرد و خانگی شده است.

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با اجرای یک هزار و ۴۲۱ طرح خوداشتغالی و کارآفرینی، موفق به اشتغال یک هزار و ۹۹۳ نفر از افراد توانمند اما فاقد سرمایه به منظور ایجاد مشاغل خرد و خانگی شده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، این شرکت در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و تقویت بنیه اقتصادی خانواده‌های کم‌برخوردار طی دو سال و نیم گذشته، با اجرای یک هزار و ۴۲۱ طرح خوداشتغالی و کارآفرینی، موفق به اشتغال یک هزار و ۹۹۳ نفر از افراد توانمند شده است.

گفتنی است با حمایت شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و تخصیص اعتباری بالغ بر ۶۷۴ میلیارد ریال از طریق تسهیلات کم‌بهره بانکی، جهت ایجاد اشتغال به واجدان شرایط این طرح اختصاص داده شده است که  ۸۷ درصد از تسهیلات گیرندگان بانوان هستند.

به منظور ایجاد این میزان اشتغال خانگی پس از شناسایی و ارزیابی متقاضیان، حدود ۱۲ هزار و ۹۱۵ نفرساعت دوره‌های ارتقای توانمندی کسب‌وکار، مشمولان این طرح در قالب ۲۴۰ جلسه کارآفرینی آموزش دیده‌اند.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=40537

نوشته‌های مشابه

28فروردین
ثبت رکوردهای جدید در شرکت معدنی املاح ایران
28فروردین
تولید مس شیلی افزایش یافت
در ماه فوریه 2024،

تولید مس شیلی افزایش یافت

28فروردین
حفاری‌های اکتشافی در سیستان و بلوچستان ۸۲۰ درصد افزایش یافت
مدیر طرح‌های اکتشافی سیستان و بلوچستان:

حفاری‌های اکتشافی در سیستان و بلوچستان ۸۲۰ درصد افزایش یافت

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.