• امروز : جمعه - ۴ فروردین - ۱۴۰۲
  • برابر با : Friday - 24 March - 2023

ایجاد مرکز نوآوری در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران توسط فولاد مبارکه

  • کد خبر : 14424
  • 20 اسفند 1401 - 12:18
ایجاد مرکز نوآوری در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران توسط فولاد مبارکه
معاون توسعه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از در اختیار قرار دادن فضایی از پارک دانشگاه تهران به شرکت فولاد مبارکه خبر داد.

معاون توسعه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از در اختیار قرار دادن فضایی از پارک دانشگاه تهران به شرکت فولاد مبارکه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از تسنیم، ایرج الله‌دادی در خصوص برنامه‌های جاری پارک علم و فناوری، مطرح کرد: از سال ۱۳۹۴ که بحث رویش و شکوفایی هسته‌ها در پارک ایجاد شد، پارک علم و فناوری به دنبال حل مشکلات شرکت‌هایی مانند فولاد مبارکه و… بوده است.

وی ادامه داد: به عنوان مثال، ما ساختمان و فضایی را در اختیار فولاد مبارکه اصفهان قرار داده‌ایم که با حق بهره‌برداری خود، ساختمانی می‌سازد که ۱۸ ماه ساخت بنای آن‌ها به طول خواهید کشید تا مرکز نوآوری تحول دیجیتال فولاد مبارکه را در اینجا احداث کند.

معاون توسعه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران تصریح کرد: این بدان معناست که فولاد مبارکه در بحث تحول دیجیتال، چالش عمده‌ای دارد که می‌خواهد یک مرکز نوآوری را در بزرگ‌ترین و جامع‌ترین دانشگاه کشور احداث کند.

الله‌دادی خاطرنشان کرد: شرکت‌ها در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران محصولاتی را تولید می‌کنند که بتواند خلاء تحریم‌ها، واردات و گرانی نرخ ارز در کشور را تا حدودی برطرف کنند.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=14424

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها
اختصاصی آلومینیوم اختصاصی آهن اسفنجی اختصاصی بلیستر، آند و کاتد اختصاصی بنگاههای فولادی اختصاصی بنگاه های فولادی اختصاصی بنگاه های مس اختصاصی ریخته گری آلومینیوم اختصاصی ریخته گری مس و آلیاژی اختصاصی سنگ آهن،کنسانتره و گندله اختصاصی سیم و کابل برق اختصاصی شمش اختصاصی شمش روی اختصاصی شمش سرب اختصاصی شمش مسی و آلیاژی اختصاصی فولاد آلیاژی اختصاصی فولاد خام اختصاصی قراضه مسی و آلیاژی اختصاصی لوله اختصاصی معدن و تولید معدنی سرب و روی اختصاصی معدن و کنسانتره اختصاصی مفتول اختصاصی مقاطع تخت مسی و آلیاژی اختصاصی مقاطع مسی و آلیاژی و پودر مسی اختصاصی میلگرد اختصاصی ورق پوشش داده شده اختصاصی پروفیل اختصاصی پروفیل و مقاطع و پودر ایمیدرو بورس بورس اوراق بهادار بورس فلزات لندن شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات شرکت فولاد خوزستان شرکت فولاد مبارکه شرکت فولاد هرمزگان شرکت ملی صنایع مس ایران شمش طلا طلا فرابورس فلزات آنلاین قیمت آلومینیوم قیمت مس گفت وگوی خبری گفت و گوی خبری گفت‌وگوی خبری