• امروز : چهارشنبه - ۹ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 28 February - 2024

بازدید رئیس سازمان بازرسی کل کشور از گل‌گهر

  • کد خبر : 35261
  • 12 آذر 1402 - 13:44
بازدید رئیس سازمان بازرسی کل کشور از گل‌گهر
روز شنبه 11 آذر ماه 1402، رئیس سازمان بازرسی کل کشور به همراه مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر از این مجموعه عظیم صنعتی کشور بازدید کرد و اقدامات انجام شده در راستای جلوگیری از خام‌فروشی و تکمیل زنجیره فولاد توسط «کگل» را مناسب خواند.

روز شنبه ۱۱ آذر ماه ۱۴۰۲، رئیس سازمان بازرسی کل کشور به همراه مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر از این مجموعه عظیم صنعتی کشور بازدید کرد و اقدامات انجام شده در راستای جلوگیری از خام‌فروشی و تکمیل زنجیره فولاد توسط «کگل» را مناسب خواند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، ذبیح‌الله خدائیان پس از بازدید از معدن گل‌گهر که با حضور ایمان عتیقی، مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر انجام شد، بیان کرد: به واقع توفیقات خوبی در شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر حاصل شده است و اقدامات قابل‌توجهی در راستای جلوگیری از خام‌فروشی و تکمیل زنجیره فولاد صورت گرفته که باعث ارزش‌افزایی در این مجموعه عظیم صنعتی و معدنی کشور شده است.

وی عنوان کرد: همچنین شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در کمک به مردم منطقه تحت عنوان مسئولیت‌اجتماعی توفیقات فراوانی داشته و بررسی‌های ما نشان می‌دهد که اقدامات خوبی به جهت احداث بیمارستان، مراکز تفریحی و آسفالت معابر انجام شده است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم بقیه بنگاه‌های اقتصادی، معادن و شرکت‌های تولیدی نیز به همین شکل عمل کنند تا مسئولیت‌های اجتماعی و اقدامات عام‌المنفعه در جای خود به کار گرفته شود.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=35261

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.