• امروز : چهارشنبه - ۱۷ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 7 June - 2023

برگزاری نشست معاون بانک ملی ایران با معاون مالی و اقتصادی گروه فولاد خوزستان

  • کد خبر : 19637
  • 03 خرداد 1402 - 10:21
برگزاری نشست معاون بانک ملی ایران با معاون مالی و اقتصادی گروه فولاد خوزستان

نشست معاون بانک ملی ایران با معاون مالی و اقتصادی گروه فولاد خوزستان با هدف ایجاد تعاملات بیشتر میان بانک ملی ایران و فولاد خوزستان برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، روز سه‌شنبه سوم خرداد ماه ۱۴۰۲، گروهی ۱۱ نفره به سرپرستی صمد عزیزنژاد، […]

نشست معاون بانک ملی ایران با معاون مالی و اقتصادی گروه فولاد خوزستان با هدف ایجاد تعاملات بیشتر میان بانک ملی ایران و فولاد خوزستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، روز سه‌شنبه سوم خرداد ماه ۱۴۰۲، گروهی ۱۱ نفره به سرپرستی صمد عزیزنژاد، عضو هیئت مدیره و معاون بانک ملی ایران با علی اصغر مشهدی‌زاده، معاون مالی و اقتصادی گروه فولاد خوزستان در سالن کنفرانس ساختمان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی این شرکت دیدار کردند.

در این دیدار، علی اصغر مشهدی‌زاده، معاون مالی و اقتصادی و محمد جامعی، مدیر روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان حضور داشتند. گفتنی است این دیدار با هدف ایجاد تعاملات و همکاری بیشتر میان بانک ملی ایران و فولاد خوزستان انجام شد.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=19637

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها