• امروز : چهارشنبه - ۱۷ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 7 June - 2023

بورس در مسیر صعود

  • کد خبر : 12808
  • 30 بهمن 1401 - 9:45
بورس در مسیر صعود
روند حرکت بازار سرمایه امروز 30 بهمن ماه بر خلاف هفته گذشته صعودی بود و بیشترین ورود پول حقیقی نیز به گروه‌های فلزات اساسی و کانه‌های فلزی صورت گرفت.

روند حرکت بازار سرمایه امروز ۳۰ بهمن ماه بر خلاف هفته گذشته صعودی بود و بیشترین ورود پول حقیقی نیز به گروه‌های فلزات اساسی و کانه‌های فلزی صورت گرفت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز یکشنبه ۳۰ بهمن ماه با هشت هزار و ۶۱۰ واحد افزایش، تا رقم یک میلیون و ۵۳۳ هزار واحد صعود کرد.

شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز یک هزار و ۹۴۱ واحد افزایش یافت و در رقم ۴۷۶ هزار و ۷۲۱ واحد ایستاد. در این بازار ۳۸۰ هزار معامله به ارزش ۴۹ هزار و ۳۹۶ میلیارد ریال انجام شد.

طی معاملات امروز بازار سرمایه، ۴۷ نماد بورسی مثبت بودند که از میان آن‌ها فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و فولاد خوزستان نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس توانست با ۱۲۹ واحد افزایش، کانال ۲۰ واحد را که روز چهارشنبه ۲۶ بهمن ماه از دست داده بود، پس بگیرد و تا رقم ۲۰ هزار و ۴۲ واحد صعود کند.

تعداد نمادهای مثبت فرابورسی ۱۴۹ نماد بود که در این میان پتروشیمی زاگرس، شرکت آهن و فولاد ارفع و فولاد هرمزگان جنوب بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

در حالی که طی معاملات امروز بیشترین ورود پول حقیقی به گروه‌های فلزات اساسی و کانه فلزی بود، بیشترین خروج پول حقیقی هم از صندوق‌ها و گروه‌های نفتی صورت گرفت.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=12808

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها