• امروز : جمعه - ۴ خرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : Friday - 24 May - 2024

تابلوی بورس به رنگ سبز درآمد

  • کد خبر : 13968
  • 14 اسفند 1401 - 12:13
تابلوی بورس به رنگ سبز درآمد
بازار سرمایه امروز یکشنبه 14 اسفند ماه بر خلاف دو روز گذشته روندی صعودی داشت و شاخص کل توانست بیش از هفت هزار واحد افزایش یابد. با این وجود، این شاخص نتوانست وارد کانال یک میلیون و ۸۰۰ هزار واحد شود.

بازار سرمایه امروز یکشنبه ۱۴ اسفند ماه بر خلاف دو روز گذشته روندی صعودی داشت و شاخص کل توانست بیش از هفت هزار واحد افزایش یابد. با این وجود، این شاخص نتوانست وارد کانال یک میلیون و ۸۰۰ هزار واحد شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس با هفت هزار و ۷۳۰ واحد افزایش، تا رقم یک میلیون و ۷۹۵ هزار واحد صعود کرد. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز چهار هزار و ۵۷۱ واحد افزایش یافت و به رقم ۵۳۷ هزار و ۵۶۳ واحد رسید. در این بازار ۵۲۷ هزار معامله به ارزش ۷۰ هزار و ۴۷۸ میلیارد ریال انجام شد.

۴۵ درصد نمادهای بورسی مثبت و ۵۵ درصد این نمادها منفی بودند و از میان آن‌ها معدنی و صنعتی گل‌گهر، گروه مپنا و سرمایه‌‌گذاری غدیر نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس با ۶۵ واحد افزایش، در رقم ۲۲ هزار و ۷۸۴ واحد ایستاد. در این بازار ۲۵۷ هزار معامله به ارزش ۳۳۲ هزار و ۱۰۷ میلیارد ریال انجام شد.

طی معاملات امروز یکشنبه ۱۴ اسفند ماه، نیمی از نمادهای فرابورسی مثبت و نیمی دیگر منفی بودند که از میان آن‌ها گروه انتخاب الکترونیک آرمان و فرابورس ایران نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل آهن و فولاد غدیر ایرانیان نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

طی این معاملات، بیشترین خروج پول حقیقی از گروه‌های فلزات اساسی و نفتی و بیشترین ورود پول حقیقی به گروه‌های خودرو و فنی و مهندسی بود.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=13968

نوشته‌های مشابه

03خرداد
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت توسعه معادن طلای کردستان برگزار شد
با هدف بررسی عملکرد منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۲،

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت توسعه معادن طلای کردستان برگزار شد

03خرداد
راشا، اهرم اجرایی هوش مصنوعی در صنعت فولاد
مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان کاوشگران صنایع معدنی راشا مطرح کرد:

راشا، اهرم اجرایی هوش مصنوعی در صنعت فولاد

01خرداد
پیشرفت فیزیکی ۱۱ درصدی پروژه هیمکو در بندر شهید رجایی
مدیرعامل شرکت مدیریت بین‌المللی همراه جاده ریل دریا مطرح کرد:

پیشرفت فیزیکی ۱۱ درصدی پروژه هیمکو در بندر شهید رجایی

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.