• امروز : چهارشنبه - ۱۷ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 7 June - 2023

تابلوی بورس به رنگ سبز درآمد

  • کد خبر : 13968
  • 14 اسفند 1401 - 12:13
تابلوی بورس به رنگ سبز درآمد
بازار سرمایه امروز یکشنبه 14 اسفند ماه بر خلاف دو روز گذشته روندی صعودی داشت و شاخص کل توانست بیش از هفت هزار واحد افزایش یابد. با این وجود، این شاخص نتوانست وارد کانال یک میلیون و ۸۰۰ هزار واحد شود.

بازار سرمایه امروز یکشنبه ۱۴ اسفند ماه بر خلاف دو روز گذشته روندی صعودی داشت و شاخص کل توانست بیش از هفت هزار واحد افزایش یابد. با این وجود، این شاخص نتوانست وارد کانال یک میلیون و ۸۰۰ هزار واحد شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس با هفت هزار و ۷۳۰ واحد افزایش، تا رقم یک میلیون و ۷۹۵ هزار واحد صعود کرد. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز چهار هزار و ۵۷۱ واحد افزایش یافت و به رقم ۵۳۷ هزار و ۵۶۳ واحد رسید. در این بازار ۵۲۷ هزار معامله به ارزش ۷۰ هزار و ۴۷۸ میلیارد ریال انجام شد.

۴۵ درصد نمادهای بورسی مثبت و ۵۵ درصد این نمادها منفی بودند و از میان آن‌ها معدنی و صنعتی گل‌گهر، گروه مپنا و سرمایه‌‌گذاری غدیر نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس با ۶۵ واحد افزایش، در رقم ۲۲ هزار و ۷۸۴ واحد ایستاد. در این بازار ۲۵۷ هزار معامله به ارزش ۳۳۲ هزار و ۱۰۷ میلیارد ریال انجام شد.

طی معاملات امروز یکشنبه ۱۴ اسفند ماه، نیمی از نمادهای فرابورسی مثبت و نیمی دیگر منفی بودند که از میان آن‌ها گروه انتخاب الکترونیک آرمان و فرابورس ایران نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل آهن و فولاد غدیر ایرانیان نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

طی این معاملات، بیشترین خروج پول حقیقی از گروه‌های فلزات اساسی و نفتی و بیشترین ورود پول حقیقی به گروه‌های خودرو و فنی و مهندسی بود.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=13968

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها