• امروز : چهارشنبه - ۹ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 28 February - 2024

تمدید گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت در شرکت فولاد خوزستان

  • کد خبر : 35452
  • 15 آذر 1402 - 5:53
تمدید گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت در شرکت فولاد خوزستان
با حضور گروه ممیزی شرکت پایش و ارزیابی انطباق ایران، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت (ISO9001:2015) در شرکت فولاد خوزستان تمدید شد.

با حضور گروه ممیزی شرکت پایش و ارزیابی انطباق ایران، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت (ISO9001:2015) در شرکت فولاد خوزستان تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، این دوره از ممیزی مراقبتی دوم نظام مدیریت کیفیت و استاندارد مدیریت شایستگی و توسعه کارکنان، به مدت سه روز از شنبه ۱۱ آذر ماه تا دوشنبه ۱۳ آذر ماه ۱۴۰۲ با حضور گروه ممیزی شرکت پایش و ارزیابی انطباق ایران صورت پذیرفت.

در این دوره از ممیزی فرایندهای مدیریتی، عملیاتی و  پشتیبانی شرکت فولاد خوزستان از منظر الزامات این استاندارد مرجع بین‌المللی مورد ممیزی قرار گرفت و یافته‌های ارزشمندی در جلسه اختتامیه از جانب ممیزان به تیم مدیریتی سازمان ارائه شد.
این جلسه به ریاست محمد نیکوکار، قائم مقام مدیرعامل در حوزه بهره‌برداری و توسعه شرکت فولاد خوزستان با حضور معاونان، مدیران و پاسخگویان ممیزی برگزار شد.
امیر موسوی‌زاده، سرممیز این دوره از ممیزی، تکرار ارزیابی تامین‌کنندگان، بازنگری قراردادهای فروش، سرمایه‌گذاری در حوزه ایجاد و نگهداری مرکز داده در مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات، تسلط متولیان فرایندها به فعالیت‌های مربوط به خود و فرهنگ استقبال از ممیزی‌ها و ارزیابی‌ها را از نقاط مثبت سازمان برشمرد.
وی همچنین پویایی سند استراتژیک فولاد خوزستان، استفاده از روش‌های نوین در تدوین آن و تعیین اهداف مطابق روش‌های روز دنیا را اقدامی کم‌نظیر در کشور خواند.
موسوی‌زاده فعالیت‌های انجام شده در مدیریت آموزش و توسعه منابع انسانی را الگویی برای سایر سازمان‌ها دانست.
در ادامه نیکوکار با تشکر از گروه ممیزی، برگزارکنندگان و پاسخگویان ممیزی، اظهار داشت: کادر مدیریت ارشد سازمان با توجه به تمام جزئیات و جوانب با همکاری و همت بدنه کارشناسی، نسبت به پیگیری یافته‌های ممیزی اهتمام ورزیده و با جدیت نکات قابل بهبود را به نقاط قوت سازمان تبدیل خواهد کرد.
در پایان محسن شیری‌بابادی، مدیر استراتژی و تضمین کیفیت شرکت فولاد خوزستان با تشکر از همه همکاران موثر در برنامه‌ریزی، اجرا و پاسخگویی این ممیزی، فرهنگ متعالی برگزاری رویدادهایی مانند ممیزی و ارزیابی در سازمان برای تمامی کارکنان را افتخارآمیز دانست و افزود: استفاده از نظرات کارشناسی و تخصصی ممیزان، همواره یکی از مبانی تعریف پروژه‌های بهبود در شرکت فولاد خوزستان بوده است.
گفتنی است در پایان این دوره از ممیزی، گواهینامه‌های نظام مدیریت کیفیت (ISO 9001:2015) و راهنمای مدیریت شایستگی و توسعه کارکنان (ISO10015:2019) به مدت یک سال تمدید شد.
انتهای پیام//
لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=35452

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.