• امروز : سه شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 16 April - 2024
در 11 ماهه امسال؛

درآمد «کچاد» ۳۸ درصد افزایش یافت

  • کد خبر : 41100
  • 09 اسفند 1402 - 9:20
درآمد «کچاد» ۳۸ درصد افزایش یافت
از ابتدای فروردین ماه تا پایان دی ماه امسال، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو موفق به کسب درآمد بيش از 513 هزار و 255 میلیارد ریال شده که این میزان با افزایش 38 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه بوده است.

از ابتدای فروردین ماه تا پایان دی ماه امسال، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو موفق به کسب درآمد بيش از ۵۱۳ هزار و ۲۵۵ میلیارد ریال شده که این میزان با افزایش ۳۸ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه بوده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، «کچاد» در گزارش عملكرد ۱۱ ماهه خود، بيش از ۵۱۳ هزار و ۲۵۵ میلیارد ریال درآمد عملياتی حاصل از فروش محصولات خود را ثبت کرد كه حدود ۴۱ درصد آن حاصل از فروش كنسانتره آهن (خشك) بوده است.

این میزان درآمد در ۱۱ ماهه منتهی به بهمن امسال نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۱ که ۳۷۱ هزارو ۲۳۰ میلیارد ریال بود، از رشد ۳۸ درصدی برخوردار بوده است.

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در بهمن ماه امسال، میزان فروش ۴۸ هزارو ۹۶۰ ميليارد ریال را به ثبت رساند که رشد ۵۲ درصدی را نسبت به فروش ۳۲ هزارو ۲۱۶ میلیارد ریالی بهمن ماه سال ۱۴۰۱ نشان می‌دهد.

بر اساس این گزارش در ۱۱ ماهه امسال، ۹ میلیون و ۸۷۸ هزار تن کنسانتره سنگ‌آهن تر، سه میلیون و ۵۷۳ هزار تن گندله آهن، یک میلیون و ۴۷۱ هزار تن آهن اسفنجی و یک میلیون و ۸۶ هزار تن شمش فولاد توسط چادرملو تولید شده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=41100

نوشته‌های مشابه

28فروردین
ثبت رکوردهای جدید در شرکت معدنی املاح ایران
28فروردین
تولید مس شیلی افزایش یافت
در ماه فوریه 2024،

تولید مس شیلی افزایش یافت

28فروردین
حفاری‌های اکتشافی در سیستان و بلوچستان ۸۲۰ درصد افزایش یافت
مدیر طرح‌های اکتشافی سیستان و بلوچستان:

حفاری‌های اکتشافی در سیستان و بلوچستان ۸۲۰ درصد افزایش یافت

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.