• امروز : شنبه - ۲۵ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Saturday - 13 April - 2024

دومین جلسه بازنگری مدیریت نظام مدیریت «فخوز» برگزار شد

  • کد خبر : 11548
  • 10 بهمن 1401 - 4:54
دومین جلسه بازنگری مدیریت نظام مدیریت «فخوز» برگزار شد
دومین جلسه بازنگری مدیریت نظام مدیریت کیفیت ISO9001:2015 و نظام مدیریت کیفیت، راهنمای مدیریت شایستگی و توسعه کارکنان ISO10015:2019 به ریاست قائم مقام مدیرعامل در امور بهره‌برداری و توسعه برگزار شد.

دومین جلسه بازنگری مدیریت نظام مدیریت کیفیت ISO9001:2015 و نظام مدیریت کیفیت، راهنمای مدیریت شایستگی و توسعه کارکنان ISO10015:2019 به ریاست قائم مقام مدیرعامل در امور بهره‌برداری و توسعه و با حضور معاونان، مدیران و روسای شرکت فولاد خوزستان در سالن کنفرانس ساختمان مدیرعامل برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، در این جلسه مدیران استراتژی و تعالی سازمانی، کنترل کیفی، آموزش و توسعه منابع انسانی و تضمین کیفیت به صورت گزارش تحلیلی با فرایندهای تحت پوشش خود را با محوریت میزان تحقق شاخص‌ها و اهداف، بررسی علل عدم تحقق اهداف و شاخص‌های کلیدی مرتبط مورد بررسی قرار دادند.

سید سمیع موسوی، مدیر آموزش و توسعه منابع انسانی گزارشی را در ارتباط با فرایند آموزش و پشتیبانی از فعالیت‌ها به ویژه در آموزش نیروهای جدیدالاستخدام توسط مدیران ارائه داد.

وی افزود: در سال جاری تاکنون سرانه آموزش کارکنان برابر ۴۹ ساعت آموزش‌های عمومی و تخصصی بوده که ضریب نفوذ آموزش برابر ۹۳.۵ درصد است. در سال جاری یک هزار و ۸۸۳ دوره برگزار شده که ۵۷۳ دوره مربوط به کارکنان جدیدالاستخدام است.

موسوی خاطرنشان کرد: در این دوره ۲۸۰ نفر افراد جدیدالاستخدام آموزش داده شده و ۲۳۰ نفر به واحدها معرفی شدند. به این صورت میانگین ۲۸۰ ساعت معادل ۳۵ روز کاری به ازای هر نفر انجام پذیرفت.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=11548

نوشته‌های مشابه

25فروردین
قیمت طلا به مرز دو هزار و ۴۰۰ دلار رسید
25فروردین
ثبت رکوردهای روزانه، مقدمه تحقق جهش تولید در سال ۱۴۰۳
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان عنوان کرد:

ثبت رکوردهای روزانه، مقدمه تحقق جهش تولید در سال ۱۴۰۳

25فروردین
به دنبال جهش توليد همگام با سودآوري در سال جديد هستيم/ تسريع در احداث کارخانه فولادسازي اکسين
علی محمدی، مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

به دنبال جهش توليد همگام با سودآوري در سال جديد هستيم/ تسريع در احداث کارخانه فولادسازي اکسين

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.