• امروز : سه شنبه - ۲۸ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : Tuesday - 16 April - 2024

رشد خفیف بورس

  • کد خبر : 40627
  • 01 اسفند 1402 - 12:30
رشد خفیف بورس
هم‌زمان با نخستین روز اسفند ماه 1402، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران ۷۳۱ واحد افزایش یافت و به رقم دو میلیون و ۷۱ هزار واحد رسید.

هم‌زمان با نخستین روز اسفند ماه ۱۴۰۲، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران ۷۳۱ واحد افزایش یافت و به رقم دو میلیون و ۷۱ هزار واحد رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از ایسنا، بازار سرمایه در نخستین روز از آخرین ماه ۱۴۰۲ با افت مواجه نشد اما رشد چندانی نیز تجربه نکرد. شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در این روز ۷۳۱ واحد افزایش یافت و در رقم دو میلیون و ۷۱ هزار و ۸۲ واحد ایستاد.

شاخص هم‌وزن اما ۱۹۵ واحد افت پیدا کرد و به عدد ۷۲۷ هزار و ۸۲ واحد رسید. بیش از ۲۸۰ هزار فقره معامله به ارزش پنج هزار و ۱۷۱ میلیارد تومان در بازار بورس انجام شد.

«کگل»، «اخابر»، «ونیکی» و «دعبید»، بیشترین تاثیر را روی شاخص کل داشتند که به جز «اخابر»، سایر نمادها مثبت شدند. از نمادهای پرتراکنش نیز می‌توان به «سصفها»، «داتام»، «خودرو» و «شستا» اشاره کرد.

امروز سه‌شنبه اول اسفند ماه، بازار فرابورس ۳۸ واحد کاهش یافت و شاخص کل آن به عدد ۲۴ هزار و ۷۹۸ واحد رسید. تعداد معاملات این بازار بیش از ۵۴۲ هزار فقره بود که ارزش آن بالغ بر ۳۸ هزار میلیارد تومان شد.

«آریا»، «انتخاب»، «غصینو» و «کوثر»، بیشترین تاثیر را بر شاخص فرابورس داشتند که به جز «انتخاب»، سایر نمادها سبز به کار خود پایان دادند.

از نمادهای پرتراکنش فرابورس می‌توان به «بیوتیک»، «آردینه»، «فصبا» و «فنر» اشاره کرد.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=40627

نوشته‌های مشابه

28فروردین
ثبت رکوردهای جدید در شرکت معدنی املاح ایران
28فروردین
تولید مس شیلی افزایش یافت
در ماه فوریه 2024،

تولید مس شیلی افزایش یافت

28فروردین
حفاری‌های اکتشافی در سیستان و بلوچستان ۸۲۰ درصد افزایش یافت
مدیر طرح‌های اکتشافی سیستان و بلوچستان:

حفاری‌های اکتشافی در سیستان و بلوچستان ۸۲۰ درصد افزایش یافت

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.