• امروز : چهارشنبه - ۱۷ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 7 June - 2023

رشد دو هزار واحدی شاخص بورس

  • کد خبر : 12558
  • 24 بهمن 1401 - 12:27
رشد دو هزار واحدی شاخص بورس
شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز دوشنبه ۲۴ بهمن‌ ماه با دو هزار و ۲۹۸ واحد افزایش، در ارتفاع یک میلیون و ۵۴۸ هزار واحدی ایستاد.

شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز دوشنبه ۲۴ بهمن‌ ماه با دو هزار و ۲۹۸ واحد افزایش، در ارتفاع یک میلیون و ۵۴۸ هزار واحدی ایستاد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز امروز دوشنبه ۲۴ بهمن‌ ماه روندی نوسانی داشت و در حالی که تا ساعت میانی معاملات تا یک میلیون و ۵۵۱ هزار واحد افزایش یافته بود، در ساعات پایانی روندی نزولی به خود گرفت و در نهایت با دو هزار و ۲۹۸ واحد افزایش در رقم یک میلیون و ۵۴۸ هزار واحد ایستاد.

شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز یک هزار و ۹۲۶ واحد افزایش یافت و در رقم ۴۸۲ هزار و ۷۷۹ واحد ایستاد. در این بازار ۳۹۲ هزار معامله به ارزش ۴۲ هزار و ۷۵۳ میلیارد ریال انجام شد.

تعداد نمادهای مثبت بازار بورس ۴۱ درصد و تعداد نمادهای منفی این بازار ۵۹ درصد بود که معدنی و صنعتی گل‌گهر و فولاد مبارکه اصفهان نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر مثبت و گسترش نفت و گاز پارسیان نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه، شاخص کل فرابورس با ۷۴ واحد افزایش، در رقم ۲۰ هزار و ۱۷۰ واحد ایستاد. در این بازار ۲۲۴ هزار معامله به ارزش دو هزار و ۴۶۸ میلیارد ریال انجام شد.

۴۰ درصد نمادهای فرابورس، مثبت و ۶۰ درصد منفی بودند و در این میان پلیمر آریاساسول، مجتمع جهان فولاد سیرجان و بیمه پاسارگاد نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=12558

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها