• امروز : شنبه - ۸ مهر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Saturday - 30 September - 2023

رشد ۱٫۲ درصدی قیمت مس

  • کد خبر : 19013
  • 28 اردیبهشت 1402 - 6:01
رشد ۱٫۲ درصدی قیمت مس
روز چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 100 دلار افزایش یافت و به هشت هزار و 176 دلار رسید.

روز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، ۱۰۰ دلار افزایش یافت و به هشت هزار و ۱۷۶ دلار رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، قیمت مس در روز ‌چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه در معاملات بورس فلزات لندن نسبت به روز سه‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱٫۲ درصد معادل ۱۰۰ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل از آن افزایش یافت و نسبت به هفته پیشین، ۳٫۵ درصد افت را تجربه کرد و به هشت هزار و ۱۷۶ دلار رسید. قیمت مس در روز سه‌شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، هشت هزار و ۷۶ دلار بود.

قیمت سه ماهه مس در معاملات روز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، یک درصد معادل ۸۰ دلار نسبت به روز معاملاتی قبل، افزایش و نسبت به هفته پیشین، ۳٫۵ درصد افت داشته است.

روند قیمت و موجودی انبار مس در بورس فلزات لندن طی دو هفته اخیر در نمودار ۱ قابل مشاهده است. طبق این نمودار، موجودی مس در انبارهای بورس فلزات لندن در روز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، با افزایش دو هزار و ۸۰۰ تنی، از ۸۳ هزار و ۸۲۵ تن به ۸۶ هزار و ۶۲۵ تن رسیده است.

طبق نمودار ۲، روز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه در بورس فلزات لندن، قیمت مس در شرایط کانتنگو به سر می‌برد. اختلاف قیمت سه ماهه و نقدی در این روز، برابر با ۳۳ دلار بر تن گزارش شده که نسبت به سه‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه،با کاهش ۲۰ دلار بر تن همراه بوده است.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=19013

نوشته‌های مشابه

06مهر
افول صنعت سیم و کابل در کشور
مدیر کارخانه شرکت سیم و کابل مدار لاک مطرح کرد:

افول صنعت سیم و کابل در کشور

06مهر
نیمه پنهان صنعت سرب
مدیرعامل شرکت تولیدی نور گستر شفق شیراز مطرح کرد:

نیمه پنهان صنعت سرب

06مهر
صنعت، بی برو برگرد قربانی می‌شود!
مدیر کارگاه ریخته‌گری نجف‌آبادی:

صنعت، بی برو برگرد قربانی می‌شود!

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.