• امروز : چهارشنبه - ۱۷ خرداد - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 7 June - 2023

ریزش ۳۳ هزار واحدی شاخص بورس

  • کد خبر : 14549
  • 21 اسفند 1401 - 12:00
ریزش ۳۳ هزار واحدی شاخص بورس
طی معاملات امروز یکشنبه 21 اسفند ماه بازار سرمایه، شاخص کل بورس بیش از ۳۳ هزار واحد کاهش یافت و به کانال یک میلیون و ۷۰۰ هزار واحد عقب‌گرد کرد.

طی معاملات امروز یکشنبه ۲۱ اسفند ماه بازار سرمایه، شاخص کل بورس بیش از ۳۳ هزار واحد کاهش یافت و به کانال یک میلیون و ۷۰۰ هزار واحد عقب‌گرد کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس با ۳۳ هزار و ۵۶۴ واحد کاهش، تا رقم یک میلیون و ۷۸۳ هزار واحد سقوط کرد.

شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز ۹ هزار و ۶۱۰ واحد کاهش یافت و در رقم ۵۳۹ هزار و ۶۴۹ واحد ایستاد. در این بازار ۵۵۶ هزار معامله به ارزش ۱۲۵ هزار و ۸۰۱ میلیارد ریال انجام شد.

فولاد مبارکه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سرمایه‌‌گذاری تامین اجتماعی و معدنی و صنعتی گل‌گهر نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس نیز با ۳۶۵ واحد کاهش، در رقم ۲۲ هزار و ۷۱۸ واحد ایستاد. در این بازار ۳۳۳ هزار معامله به ارزش ۳۱۹ هزار و ۸۲۲ میلیارد ریال انجام شد.

بیمه پاسارگاد، پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی تندگویان و آهن و فولاد غدیر ایرانیان نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=14549

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

برچسب ها