• امروز : چهارشنبه - ۱۵ آذر - ۱۴۰۲
  • برابر با : Wednesday - 6 December - 2023

شاخص بورس خیال افزایش ندارد

  • کد خبر : 34203
  • 29 آبان 1402 - 9:29
شاخص بورس خیال افزایش ندارد
بازار سرمایه امروز دوشنبه 29 آبان ماه، همچنان به روند نزولی خود ادامه داد و شاخص کل بورس با بیش از هشت هزار واحد کاهش، به دو میلیون و ۱۷ هزار واحد رسید.

بازار سرمایه امروز دوشنبه ۲۹ آبان ماه، همچنان به روند نزولی خود ادامه داد و شاخص کل بورس با بیش از هشت هزار واحد کاهش، به دو میلیون و ۱۷ هزار واحد رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از ایسنا، بازار سرمایه کماکان شاهد روند نزولی همچون روزهای گذشته بود و شاخص بورس با کاهش هشت هزار و ۳۲۵ واحدی، روی کانال دو میلیون و ۱۷ هزار واحد ایستاد.

شاخص کل هم‌وزن نیز با افت سه هزار و ۲۶۰ واحدی، به ۷۰۰ هزار و ۵۳۴ واحد رسید. در این بازار بالغ بر ۳۳۰ هزار معامله به ارزشی بیش از ۴۰ هزار میلیارد ریال انجام شد.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، ایران‌خودرو، معدنی و صنعتی گل‌گهر، مخابرات ایران و ذوب‌ آهن اصفهان، تاثیرگذارترین نمادها بر شاخص کل بورس بودند که همگی آن‌ها روند نزولی را نسبت به دیروز تجربه کردند.

فرابورس نیز همین روند را داشت و شاخص کل آن با کاهش ۱۳۲ واحدی، به ۲۴ هزار و ۹۵۱ واحد رسید.

تاثیرگذارترین نمادها بر شاخص کل بورس شامل سرمایه‌‌گذاری مالی سپهر صادرات، صبا فولاد خلیج فارس، پلیمر آریاساسول، ایران‌خودرو دیزل، بانک سامان، تجلی توسعه معادن و فلزات و بهمن دیزل بودند که به غیر از صبا فولاد خلیج فارس، دیگر نمادها روند نزولی را نسبت به روز گذشته داشتند.

انتهای پیام//

لینک کوتاه : https://felezatonline.ir/?p=34203

نوشته‌های مشابه

15آذر
عملکرد مناسب «تاصیکو» و پرداخت سود پیش از موعد به سهام‌‌داران
مدیر پرتفوی و سبد سهام هلدینگ صدر تامین عنوان کرد:

عملکرد مناسب «تاصیکو» و پرداخت سود پیش از موعد به سهام‌‌داران

15آذر
شاخص بورس کاهشی شد
پس از صعودهای پیاپی؛

شاخص بورس کاهشی شد

15آذر
ایران می‌تواند به هاب انرژی منطقه تبدیل شود
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین:

ایران می‌تواند به هاب انرژی منطقه تبدیل شود

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.